Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sukces ZPiT "Ziemi Bolesławieckiej"
~Zielonożółty Maczek niezalogowany
1 kwietnia 2019r. o 14:23
Można bez Romka? Można. Robić swoje. Trzymam kciuki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowy Szarłat niezalogowany
1 kwietnia 2019r. o 14:29
Niebezpieczne zjawisko. Dało się załatwić coś fajnego bez płaszczenia się "władzy". Nie będzie nawet podstaw żeby swojego człowieka tam wsadzić, no i na wycieczkę- przepraszam, w delegację nikt z um i innego starostwa nie pojedzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
1 kwietnia 2019r. o 14:42
Niech jadą. Też bym się na jakąś wycieczkę wybrała, ale nie aż do Chin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Wielosił niezalogowany
1 kwietnia 2019r. o 14:53
Jeśli wycieczką jest dla Pani wyjazd na festiwal gdzie przez kilka dni trzeba tańczyć w wełnianych strojach przy temperaturze 30 stopni i to dobrze ponad godzinę kilka razy dziennie to czegoś tu nie rozumiem (bywałem na takich festiwalach i wiem jak to wygląda) ...
Oni nie jadą obijać się na plaże tylko ciężko pracować !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Wielosił niezalogowany
1 kwietnia 2019r. o 14:54
Jeśli wycieczką jest dla Pani wyjazd na festiwal gdzie przez kilka dni trzeba tańczyć w wełnianych strojach przy temperaturze 30 stopni i to dobrze ponad godzinę kilka razy dziennie to czegoś tu nie rozumiem (bywałem na takich festiwalach i wiem jak to wygląda) ...
Oni nie jadą obijać się na plaże tylko ciężko pracować !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
1 kwietnia 2019r. o 15:13
Nie pisałam, że chcę jechać na festiwal i tańczyć w wełnianym stroju, bo takie rzeczy mam już dawno za sobą. Mam chęć jechać na wycieczkę. Słonko świeci i do tego zachęca. Co mi tam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Abelia niezalogowany
1 kwietnia 2019r. o 15:23
~~Bladoróżowy Wielosił napisał(a): Jeśli wycieczką jest dla Pani wyjazd na festiwal gdzie przez kilka dni trzeba tańczyć w wełnianych strojach przy temperaturze 30 stopni i to dobrze ponad godzinę kilka razy dziennie to czegoś tu nie rozumiem (bywałem na takich festiwalach i wiem jak to wygląda) ...
Oni nie jadą obijać się na plaże tylko ciężko pracować !


Za karę nie jadą, więc nic nie trzeba i nic nie muszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Fuksja niezalogowany
1 kwietnia 2019r. o 15:30
Ela pakuj się bo już podjezdzam bryką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza