Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie strajk nauczycieli w Bolesławcu
~~Ciemnobłękitna Lnica niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 17:28
~~Różowa Sosna napisał(a):
~~Płomienisty Dziurawiec napisał(a):
~~Błękitnozielony Wiesiołek napisał(a): Runianka, ty naprawdę nie rozumiesz, że kilka kierunków to tylko kolejne papierki? Najgorzej, gdy wykształcenie przekracza inteligencję wykształconego. Ba, nawet jeśli nauczyciel ma wiedzę, nie zawsze potrafi ją przekazać, zachęcić uczniów do nauki, przyłożyć się do pracy z tymi mniej zdolnymi. O inteligencji zbiorowej środowiska nauczycielskiego świadczą ich wybory na swoich przedstawicieli. Oni zatrzymali się na latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Karta Nauczyciela przysłoniła im oczy a ich zaangażowanie w politykowanie przekracza uniwersalne zasady moralności. Tłumaczenia, że pracują też w domach, że tak naprawdę to nie mają 2 miesięcy wakacji, że urlopy zdrowotne dodają im sił, to tylko dywagacje służące propagandzie. Szydło ich rozpracowała proponując podwyżki powiązane z podniesieniem pensum zaledwie o 7 godzin. Odmówili, bo oni chcą pieniędzy za to, że są a nie za to, że pracują.


Ile przepracowałeś w szkole? Zamilcz, bo nie masz zielonego pojęcia o niczym. ale nie chce mi się z tobą gadać, bo nie warto. STRAJK!!!


Chyba SRAJK!


Ty kupczyjkuj /masz wprawę/. Ja będę STRAJKOWAĆ.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Lnica niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 17:32
~~Ciemnobłękitna Lnica napisał(a):
~~Różowa Sosna napisał(a):
~~Płomienisty Dziurawiec napisał(a):
~~Błękitnozielony Wiesiołek napisał(a): Runianka, ty naprawdę nie rozumiesz, że kilka kierunków to tylko kolejne papierki? Najgorzej, gdy wykształcenie przekracza inteligencję wykształconego. Ba, nawet jeśli nauczyciel ma wiedzę, nie zawsze potrafi ją przekazać, zachęcić uczniów do nauki, przyłożyć się do pracy z tymi mniej zdolnymi. O inteligencji zbiorowej środowiska nauczycielskiego świadczą ich wybory na swoich przedstawicieli. Oni zatrzymali się na latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Karta Nauczyciela przysłoniła im oczy a ich zaangażowanie w politykowanie przekracza uniwersalne zasady moralności. Tłumaczenia, że pracują też w domach, że tak naprawdę to nie mają 2 miesięcy wakacji, że urlopy zdrowotne dodają im sił, to tylko dywagacje służące propagandzie. Szydło ich rozpracowała proponując podwyżki powiązane z podniesieniem pensum zaledwie o 7 godzin. Odmówili, bo oni chcą pieniędzy za to, że są a nie za to, że pracują.


Ile przepracowałeś w szkole? Zamilcz, bo nie masz zielonego pojęcia o niczym. ale nie chce mi się z tobą gadać, bo nie warto. STRAJK!!!


Chyba SRAJK!


Ty kupczyjkuj /masz wprawę/. Ja będę STRAJKOWAĆ.


Ta autokorekta to jakaś niedorobiona. Nie koryguje SRAJK kupczyjkowi. Ale już kupczyjkuj się nie podoba. Srajki na kupczyjk! Nauczyciele STRAJK!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Bieluń niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 17:33
~~Jasnolawendowa Czeremcha napisał(a): za robotę się weźta kurła a nie strajki w głowach tylko
Nie oglondaj TVP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Czeremcha niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 18:03
~~Bladofioletowy Bieluń napisał(a):
~~Jasnolawendowa Czeremcha napisał(a): za robotę się weźta kurła a nie strajki w głowach tylko
Nie oglondaj TVP.


a ty nie oglądaj tvn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Pigwowiec niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 18:12
Ale podczas takich wycieczek wejściówki do atrakcji i muzeów jako opiekun nauczyciel ma za darmo, przejazd autokarem też. Jak ja wyjeżdżam z rodziną, to za friko nic nie mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Ziarnopłon niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 18:40
~~Bladofioletowy Bieluń napisał(a): ZNP powstalo przed wojna.


Przed pierwszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Narcyz niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 18:48
Przepoczwarzyli się jak PZPR w SLD, i od niemal 30 lat szkodzą polskiemu szkolnictwu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Pelargonia niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 19:04
W innych zawodach krótka piłka. Nie podoba CI się praca to sobie zmień.Przekształć się na inny zawód. Jak piszą inni tyle wolnego dodatki święta niedziele wolne. A tak naprawdę to wielu z Was nauczyciele nie robicie nic oprócz wyuczonych regułek moje dziecko jak przychodzi po szkole mnóstwo zadanych lekcji. Zajęcia lekcyjne prowadzicie tylko z bardzo zdolnymi uczniami bo szybciej i łatwiej. Już nie wspomnę o co niektórych paniach głowy wyżej noszą niż ich wiedza. Po 2,5 latach nauczycielka nie bardzo wiedziała które to moje dziecko nie kojarzyła ucznia, mimo że dziecko chodzi do szkoły systematycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.