Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

KS J nie polecam

~~Biskupi Żylistek niezalogowany
5 kwietnia 2019r. o 22:45
Niedawna sprawa śmierci młodego chłopaka w garażu ....mojego zięcia .Ksiąz odmowił pochówku ,za przyczyne podał fakt że rodzice nie przyjmowali księdza po kolędzie .Chłopak miał wszystkie sakramenty i nie mieszkał z ojcem ani matką ale mocno wierzył i modlił się.na piersi zawsze nosił łańcuch z krzyżem to dlaksiędza było mało .Dojasnej cholery to co może go na kawke i obiadek mamy zapraszać żeby pochować zmarłego.?Niejedna osoba jest pokrzywdzona przez tego nawiedzonego typa drugi przykład od samotnej matki kilkorga małych dzieci zdarł ostatnie pieniądze za pochówek mamy nie pytając o los jej i dzieci zero empatii .Ten człowiek nie zasługuje na miano księdza i nikomu go nie polecam do prowadzenia ostatniej modlitwy przy swoich bliskich NIECH LUZIE WIEDZĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Winnik niezalogowany
6 kwietnia 2019r. o 13:58
jak nie wiadomo o co co chodzi to chodzi o kase wszyscy wiemy że cennik za usługi duszpasterskie jaki ustalił jarosiewicz jest nielegalny.Papież Franciszek potępił tego rodzaju proceder,może ktoś zrobi z nim porządek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Begonia niezalogowany
6 kwietnia 2019r. o 15:22
~~Biskupi Żylistek napisał(a): Niedawna sprawa śmierci młodego chłopaka w garażu ....mojego zięcia .Ksiąz odmowił pochówku ,za przyczyne podał fakt że rodzice nie przyjmowali księdza po kolędzie .Chłopak miał wszystkie sakramenty i nie mieszkał z ojcem ani matką ale mocno wierzył i modlił się.na piersi zawsze nosił łańcuch z krzyżem to dlaksiędza było mało .Dojasnej cholery to co może go na kawke i obiadek mamy zapraszać żeby pochować zmarłego.?Niejedna osoba jest pokrzywdzona przez tego nawiedzonego typa drugi przykład od samotnej matki kilkorga małych dzieci zdarł ostatnie pieniądze za pochówek mamy nie pytając o los jej i dzieci zero empatii .Ten człowiek nie zasługuje na miano księdza i nikomu go nie polecam do prowadzenia ostatniej modlitwy przy swoich bliskich NIECH LUZIE WIEDZĄ


Żylistek ,co ty dziecko jesteś ,masz dopiero 10 lat ?
Czarny modli się dla kasy i za kasę ,ma w dudzie wiarę i Franciszka . Ksiądz to jego zawód ,nie zarobi to będzie mieszkał na plebani ,ze starą gospodynią i Fabią w garażu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Mahonia niezalogowany
6 kwietnia 2019r. o 20:57
Podobny problem spotkał mnie po 50 latach ,ksiądz tak mi obrzydził kościół ,że nie wiem co mam robić a w Boga bardzo wierzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
6 kwietnia 2019r. o 22:17
Tylko o kasę chodzi większości księży. Niedawno zmarł mój teść, nie chodził do kościoła, nie przyjmował księdza, szwagier sypnął kasą księdzu i nie było żadnego problemu z pochówkiem. Ja od dłuższego czasu już nie chodzę do kościoła, nie mam zamiaru utrzymywać nierobów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 9:04
Jeżeli wierzycie w księdza i dla niego chodzicie do Kościoła , to dobrze zrobiliście, że przestaliście chodzić. Tacy księża jakie społeczeństwo. Może gdyby rodzice tego chłopaka właśnie nie zerwali więzi z Kościołem to dzisiaj mieli by syna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Omieg niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 10:10
~~Pożółkły Winnik napisał(a): jak nie wiadomo o co co chodzi to chodzi o kase wszyscy wiemy że cennik za usługi duszpasterskie jaki ustalił jarosiewicz jest nielegalny.Papież Franciszek potępił tego rodzaju proceder,może ktoś zrobi z nim porządek


Przecież kościół ,to biznes: chrzest,komunia,bierzmowanie,slub,pogrzeb itd.itd.
A i jeszcze te owieczki ,co co niedziele wrzucaja na tace ,a raz do roku po koledzie jeszcze bardziej otwieraja portfel ,bo "przeciez stówa to minimum,z 50zł wstyd sie wychylać".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Floks niezalogowany
7 kwietnia 2019r. o 11:13
~~Alabastrowa Nasturcja napisał(a): (...) Może gdyby rodzice tego chłopaka właśnie nie zerwali więzi z Kościołem to dzisiaj mieli by syna.

Brednie. Równie dobrze można napisać, że gdyby nie miał auta... umówił się na ten czas z kolegami... wyjechał do pracy za granicę....wyszedł godzinę wczesniej/później z domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza