Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyniki wyborów do Europarlamentu
~~Biskupi Bluszcz niezalogowany
28 maja 2019r. o 15:01
Ale po angielsku sobie większość naszych porozmawia, znają co nieco np. coca cola, marlboro , no i wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowy Oczar niezalogowany
28 maja 2019r. o 15:53
Haha ja tam nie jestem za żadną partia dla mnie oni wszyscy to złodzieje i swojego głosu na tych złodzieji nie oddam i nie oddałem a najbardziej rozśmiesza mnie stwierdzenie post komuna przegrała-przecież te wszystkie partie to same komuchy lat 80 i 90 polska scena polityczna to banda oszustów i złodzieji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
28 maja 2019r. o 16:26
[img=1559053610_51ueuux.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Żylistek niezalogowany
28 maja 2019r. o 20:10
A mi to najbardziej szkoda geniusza ekonomicznego Wincenta. Że też Anglicy się nie poznali na jego talencie? PINIENDZY PO PROSTU NI BĘDZIE. !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
29 maja 2019r. o 9:54
Czekam i nie mogę się doczekać na to, że światli, światowi i wykształceni wyborcy Koalicji Europejskiej wymienią wszystkie sukcesy rządów PO i wspaniały program naprawienia Polski zepsutej przez PiS ;)
Do tego czasu proponuję - CISZEJ NAD TĄ KOALICYJNĄ TRUMNĄ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Naparstnica niezalogowany
29 maja 2019r. o 10:06
a najlepsze jest to ze ten ekonomista z Polski by sie pewno dostal tacy tu wyksztalceni wyborcy KE jak wybrali millera timoszenko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
29 maja 2019r. o 10:43
~~Ciemnozielony Pierwiosnek napisał(a):
~~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a): ja tam gratuluję zwycięstwa.

czekam na jesień - zdobądźcie większość kostytucyjną i zmiejajcię ją jak ustawę o SN- co 12 godzin - 27 razy na miesiąc...

niestety to ludzie bez pojęcia- z poparciem ale bez pojęcia. wszystko robione na rympał...po naszemu. robimy a potem się pomyśli.

co ma do zaoferowania zalewska lub kempa ? czego dokonały ? muszą ćwiczyć ręce bo trzeba się będzie namachać, żeby coś powiedzieć.


Żeby wiedzieć czego dokonał PIS trzeba choć na dwa dni zmienić kanał na TVP. Czy tak trudna zauważyć, że niemiecki TVN nie powie nić co miałoby pozytywnie świadczyć o obecnym rządzie? Ludzie choć na chwilę postarajcie się zobaczyć jak naszą rzeczywistość opisują inne stacje. Znam idiotyczne i ...ne odzywki znajomych (na szczęście nielicznych), którzy w tym temacie odpowiadają "a po co". Nie chcę nikogo obrażać jak to mają w zwyczaju zwolennicy PO więc kończę życzeniami abyście patrząc widzieli a słuchając słyszeli.


nigdy nie dyskutuj z "mniej inteligentnym" :) najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

czego dokonał pis oprócz rozdania nie swojej kasy ??

masz większy prestiż życia ?? za nie swoje ??

mi nic nie dał tylko zabrał - zabrał poczucie tego, że jak nie jestem za pisem to mam wypierdzielać na szparagi, zabrał mi poczucie bycie katolikiem - bo jak mam inne zdanie o pedofilach w kościele to nie jestem katolikiem, nie mam prawa być patriotą bo tacy są tylko w pisie...

dziękuję za te dary od wodza.

wiem nie trafi do ciebie nic z tego co piszę ale to masz na początku wpisu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Orlik niezalogowany
29 maja 2019r. o 11:10
Dyskusja z przeciętnym pisowcem którego wiedza jest zerowa nie ma sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.