Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyniki wyborów do Europarlamentu
~~Granatowy Kosmos niezalogowany
27 maja 2019r. o 19:34
jak widzisz ''pobożnego'' nie przekonasz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 maja 2019r. o 19:36
ale może przynajmniej klapki włoży na stopy a nie na oczy;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Kopytnik niezalogowany
27 maja 2019r. o 19:47
Widzisz wypocinko, tylko na tyle cię stać. Powiedz mi wypocinko czemu po 16 dniach od premiery filmu prokurator jeszcze nie wkroczył? Tylko wypić coś więcej niż"pisowka prokuratura"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 maja 2019r. o 19:55
nigdy nie będziesz mieć tego szczęścia żeby przekonać się na co mnie stać;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Hebe niezalogowany
27 maja 2019r. o 19:55
totalne pieski wipaaad ujadać za trumną PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 maja 2019r. o 19:57
następny
z klapkami na uszach


ja słyszę tylko klikaniue


Dopisane 27.05.2019r. o godz. 19:57:

klikanie*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Tamaryszek niezalogowany
27 maja 2019r. o 19:59
Jaanoo napisał(a):
Jaanoo napisał(a): [img=1558960304_800fb8k.jpg]Dopisane 27.05.2019r. o godz. 14:37:
"Nie pomógł TUsk na białej szkapie, nie pomógł czaskowski z lgbt, nie pomógł timermans, ani sekielski z ubeckimi pedofilami. Nie pomogła agresja na kościół. Wyzywanie od ciemnoty też homosiom nie pomoże, ani totalnej głupocie. Jeżeli teraz PIS wygrał, w wyborach teoretycznie dla nich najtrudniejszych, to na jesień totalna łopozycja ze scheretyną to będzie sflakowana dętka."


Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w maju, 46 proc. osób deklarujących udział w wyborach poparłoby PiS, 20 proc. głosowałoby na PO, po 6 proc. uzyskałyby Wiosna i Kukiz'15 ; progu wyborczego nie przekroczyłyby m.in. PSL, Nowoczesna i SLD - wynika z najnowszego sondażu CBOS.


hahaha hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Kopytnik niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:02
Widzisz wypocinko. Mnie stać żeby powiedzieć, że księża pedofile to najgorsza zaraza,na jednym poziomie Polańskim. A ty będziesz tylko biadolić o księżach pedofilach. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.