Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyniki wyborów do Europarlamentu
14505
DP
27 maja 2019r. o 20:06
oj ale się przejęłam
no brawo anonimie haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Kosmos niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:08
~~Miodowy Kopytnik napisał(a): Widzisz wypocinko, tylko na tyle cię stać. Powiedz mi wypocinko czemu po 16 dniach od premiery filmu prokurator jeszcze nie wkroczył? Tylko wypić coś więcej niż"pisowka prokuratura"?


''WYPIĆ ''?
ale co jak ty jak widzę wszystko wypiłeś i jak widzę ''po pijaku'' coś skrobiesz ...

ale odpowiedz -dlaczego nie wkroczył?...czyż nie macie już ...y swojej zbyniowej prokuratury? co więc stoi na przeszkodzie?
pisowska propagandówka jacusia ''ciemnego luda'' pierdzieliła o tym jak to PO chroniła pedofili a co teraz robi pis?
jedyne co potraficie to pierdzielić ''ręce precz od naszych dzieci'' i na tym koniec

napisz kiedy był ten film wyemitowany na pisowskiej tvpis
podaj datę ...hahahaha

może dlatego że ziobrowi prokuratorzy oglądają tylko tą ''szczekaczkę '' nic nie wiedzą o tym filmie i stąd ich niemoc ...:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Irga niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:20
~~Rudoczerwony Kosaciec napisał(a):
~~Żółtawobrunatna Rogownica napisał(a): Nareszcie i w naszym "czerwonym" dotąd miasteczku zwyciężą rozsądek. Widać coraz mniej tu post komuchów i złodziejskich liberałów. Martwi mnie trochę wynik wczesnej pory roku, ale i trochę lewaków się u nas ostało. Zwłaszcza w kręgach lokalnej "bohemy". Idzie jednak ku dobremu i mam nadzieję, że jesienią będzie jeszcze lepiej :)


O tak pietruszka może kosztowac nawet 30zł za kg ale co tam 500+ będzie .
Dla sukienkowych -będzie
Dla miernych ,biernych ale wiernych -będzie .A wy niepełnosprawni , starcy z 900zł emerytury ,dzieci molestowane przez sukienkowych CIESZCIE SIĘ bo pis wygra jesienią dzięki lenistwu młodego pokolenia,ktore nie zna czasów które my przezylismy .Panie Biedron gratuluje ma Pan zawsze mój głos i moich dzieci i wnuków.
Współczucie dla twoich dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Pustynnik niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:36
jakie dzieci jak ona za lbgt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Kosaciec niezalogowany
27 maja 2019r. o 21:10
No widzisz kopytnik policzyłem i wyszło mi że tylko jeden sukienkowy siedzi w pierdlu a ty wyliczyłeś ilu bez sukienek ukarali -wniosek ? dalej mogą gwałcić, molestować ukryc wszystko pod sukienką i tylko dzięki takim c...m jak ty co własne dzieci leja byle księdza nie ruszyc .Ot pisdzielska moralność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Dąbrówka niezalogowany
27 maja 2019r. o 21:15
piękne podsumowanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Chmiel niezalogowany
27 maja 2019r. o 21:19
~~Koralowy Hebe napisał(a): totalne pieski wipaaad ujadać za trumną PO


:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Calibrachoa niezalogowany
27 maja 2019r. o 21:24
Zalewska może rozwali unię jak rozwaliła oświatę w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza