Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Inwestycje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezrobocie ciągle na niskim poziomie
~Ceglastoczerwony Rumianek niezalogowany
8 lipca 2019r. o 1:02
Jak to na niskim, a przecież tak mówią że przez 500plus są same nieroby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Różanecznik niezalogowany
8 lipca 2019r. o 8:03
Artykuł ciągle na niskim poziomie merytorycznym, tak zwana kataryna co ktoś nakręcił i ciągle gra jedną melodię.
Autorze, musisz wiedzieć że dokładne dane o zatrudnieniu ma urząd skarbowy a nie PUP, gdzie panuje kreatywna księgowość.
U US składa się PIT, w którym jest napisane kto pracuje a kto nie i z tego można wyliczyć bezrobocie w powiecie faktycznej liczby obywateli, bo PIT składa każdy mieszkaniec.

PUP liczy tylko liczbę podpisów lub ich brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 lipca 2019r. o 17:24
Dziennikarz to bardzo trudny zawód!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszara Goryczka niezalogowany
4 września 2019r. o 21:03
Urzędy Pracy są nam niepotrzebne! Z raportów NIK wynika, że skuteczność Urzędów Pracy jest bliska zeru, a koszty ich utrzymywania są ogromne i wynoszą ok. 4 miliardy złotych! Znamienne są dane, które niedawno przytoczył starosta kielecki a dotyczące Powiatowego Urzędu Pracy - konkluzja była taka: mimo spadku liczby bezrobotnych liczba urzędników i koszty funkcjonowania urzędu stale rosły.

Zaoszczędzone pieniądze moglibyśmy przeznaczyć na znacznie pożyteczniejsze cele, na przykład:
✅ Ponad 100 km dróg ekspresowych
✅ 10 szpitali onkologicznych czy pediatrycznych
✅ Likwidację opłaty paliwowej lub emisyjnej (obniżyłoby to cenę paliwa!)

Urzędy Pracy to jedne z wielu bezsensownych i nieefektywnych instytucji, których należy się pozbyć. To ogromne marnotrawstwo pieniędzy podatników, z którym trzeba skończyć !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Jukka niezalogowany
5 września 2019r. o 11:10
nasi bezrobotni to tacy cami , jak ci ciapaci na socjalu za granicą - nic nie robić i kasę brac a pracy jest pelno - ja nie mówię o tutejszej pracy za byle chrywienki , którymi u nas placą , ale o pracy za granicą , wiec po co tutaj siedza jak mozna wiecej zarobić siedząc tam , niz tutaj ?? - no nie państwo da , jasne za darmo , ale to nic nie jest za darmo , bo biorąc tutaj jakiekolwiek pieniądze z rożnego typu placówek tak zwany socjal - wydajemy je w sklepie za artykuły placąc i z tego cześć idzie na podatki z których jest ten socjal dla bezrobotnych , tak więc nic nie jest za darmo , jak sie niektórym zdaje . -- A te dziunie z pup-u to zagonić do roboty tutaj za te marne chrywienki , którymi płaca za pracę tutaj tak zwani wyzyskiwacze pracowników
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Jukka niezalogowany
5 września 2019r. o 11:17
niemcy się smieją z polaków , że nie ma komu pracować przy szparagach , bo 500+ biorą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Bergenia niezalogowany
5 września 2019r. o 12:58
~~Zielonożółta Jukka napisał(a): niemcy się smieją z polaków , że nie ma komu pracować przy szparagach , bo 500+ biorąNiech sami je sobie zbierają …. Ukraińcy już jadą do nich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 września 2019r. o 13:54
~~Zielonożółta Jukka napisał(a): niemcy się smieją z polaków , że nie ma komu pracować przy szparagach , bo 500+ biorą


niemcy rowniez smieja sie z ciebie bo za duzo zarabiasz i smieja sie z ciebie, ze jestes najmadrzejszym polakiem. popracuj nad soba bo przynosisz nam niewolnikom wstyd, najlepiej zrob strajk glodowy aby w koncu niemcy przestali sie smiac, bo popekaja ze smiechu i nikt sie juz z nas nigdy nie bedzie smial.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.