Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezrobocie ciągle na niskim poziomie
~Złocisty Zawilec 5 lipca 2019r. o 11:57
Po hu..... Piszecie te bochomazy kogo to interesuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek 5 lipca 2019r. o 12:23
Mnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Lędźwian 5 lipca 2019r. o 12:35
"W powiecie są zakłady, które płacą średnią krajową, ale i tak pracownicy do końca nie są usatysfakcjonawani."

Nie dość, że głupoty piszecie to jeszcze z błędem...

Średnia krajowa to dziś ponad 5000zł
Pokażcie mi pracodawcę w okolicy, który tyle płaci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Truskawka 5 lipca 2019r. o 12:59
Pytanie do Bolec.info - Czy jest to tekst zlecony, za który Redakcja wystawiła fakturę? Jeśli tak - to rozumiem. Każdy może to zrobić na zasadach rynkowych. Jeśli nie - to po co podkładacie się urzędnikom i piszecie to, co oni wam powiedzą? W temacie bezrobocia ludzie miejscowi wiedzą dużo, dużo więcej niż urzędnicy. Opinia urzędnika jest mało wiarygodna i nie zasługuje na powielanie jej w przestrzeni publicznej, bo ją po prostu zaśmieca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Naparstnica 5 lipca 2019r. o 14:31
~~Oliwkowozielony Lędźwian napisał(a): "W powiecie są zakłady, które płacą średnią krajową, ale i tak pracownicy do końca nie są usatysfakcjonawani."

Nie dość, że głupoty piszecie to jeszcze z błędem...

Średnia krajowa to dziś ponad 5000zł
Pokażcie mi pracodawcę w okolicy, który tyle płaci!
średnia zaczyna się od 3000 a nie od 5 ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Kosodrzewina 5 lipca 2019r. o 17:45
~Złocisty Zawilec napisał(a): Po hu..... Piszecie te bochomazy kogo to interesuje


LECZ SIĘ NA NOGI BO NA GŁOWĘ ZAPÓŹNIONO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiałe Parzydło 5 lipca 2019r. o 20:37
4% to kpina, powinien być podawany wskaźnik liczby pracujących do liczby osób w wieku produkcyjnym, dopiero to pokazuje realne bezrobocie, a nie to rejestrowane.
A taką różnica w rzeczywistym bezrobociu nie wynika z tego że niektórym nie opłaca się pracować, patrz- głównie przez socjal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Goździk 7 lipca 2019r. o 20:45
Nie ma pracowników bo wyjechali za lepszą kasę pracować, UP do likwidacji …. nie mają ofert pracy zaorać i tyle ….. po co komu ta sterta papierów i statystyki z księżyca …. popatrzcie ile ludzi nie jest zarejestrowanych …. ci co u nas pracują wykonują pracę za kilka osób bo się pracodawcom oszczędzanie włączyło …. dajcie spokój z tym biadoleniem , że nie ma ludzi do pracy , są ale trzeba im płacić … zarobki marne a wszystko w koło drożeje ….. nie dziwne że ludzie wyjechali …. nie chcą płacić będą sami robić!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.