Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pielgrzymka & intencja
~~Sczerniały Czyściec niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 9:11
A co geje i lesbijki nie chodzą na pielgrzymki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 18:30
To się Falco popisałeś... Podaj dowody, a nie jakieś opowieści nienawidzących KK. Podaj przykłady z tej pielgrzymki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Zawciąg niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 18:40
falco napisał(a): ''Konsumpcja na pielgrzymce

Przy okazji poszukiwania miłości czasem dochodzi również do jej "skonsumowania". Znaczna część młodzieży, traktuje pielgrzymkę, jako okazję do wyrwania się z domu i dobrej imprezy. Kiedy ksiądz nie patrzy, alkohol leje się strumieniami.

Rafał, który jechał na pielgrzymkę maturzystów przyznaje, że w autobusie, którym podróżował z kolegami, piło co najmniej pięć osób. Po wypiciu kilku "głębszych", puszczają hamulce... Ksiądz to nie ochroniarz, więc okazji jest mnóstwo. Krzysiek często chwali się znajomym, że podczas pielgrzymki zbił majątek na sprzedaży prezerwatyw. - Sprzedawałem je na sztuki, po 5 zł. Zaopatrzyłem
się wcześniej w kilka pudełek i dzięki temu służyłem "pomocą" za każdym razem gdy ktoś tego potrzebował - opowiada z nieskrywaną radością.
Seksualne wybryki z pielgrzymką w tle nie są wymysłem dzisiejszej młodzieży. Ryszard, który ma za sobą kilkanaście takich pieszych wypraw opowiada: - W połowie lat siedemdziesiątych pracownicy firmy, w której pracowałem, brali urlopy w pierwszej połowie sierpnia a potem opowiadali jak im pielgrzymki same do śpiworów właziły…''

Falco, tak ale zauważ, że to jest ta autokarowa i jednodniowa. Tam się rzeczywiście dzieją takie rzeczy. Na pieszej to funkcjonuje troszeczkę inaczej, tam nawet jak ktoś chce coś zrobić w ttm kierunku to najpierw musi iść się umyć, bo jest cały brudny i zakurzony, jak wróci jest wspólny apel, a potem i tak nikt nie ma siły, bo trzeba wstać o 4:30. Oni nie mają zwyczajnie siły na to
a na następną ''pielgrzymkę '' już z ''owocem miłości ''

w ''intencji'' odnalezienia tatusia...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 sierpnia 2019r. o 19:37
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): To się Falco popisałeś... Podaj dowody, a nie jakieś opowieści nienawidzących KK. Podaj przykłady z tej pielgrzymki


przecież ja nie maszeruję ...

https://wiadomosci.onet.pl/religia/pielgrzymkowe-orgie-polakow/2c4tk

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 sierpnia 2019r. o 19:53
Jeśli to jest dowód, to znaczy, że to co Panna opowiada na twój temat to też dowód i można wziąć za pewnik, bo on tak napisał a jak napisane, to znaczy, że prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółty Zaślaz niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 20:19
Chyba do Jarocina. W połowie lat dziewięćdziesiątych młodzież jeździła na pielgrzymki i poznawała się bliżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółty Zaślaz niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 20:24
Uciekł kawałek tekstu: "w latach siedemdziesiątych na pielgrzymkę?" chyba do Jarocina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Orzech niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 21:08
falco napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): To się Falco popisałeś... Podaj dowody, a nie jakieś opowieści nienawidzących KK. Podaj przykłady z tej pielgrzymki


przecież ja nie maszeruję ...

https://wiadomosci.onet.pl/religia/pielgrzymkowe-orgie-polakow/2c4tk



jak nie maszerujesz, to po co się wypowiadasz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. To, że ktoś coś tam napisał....taki sam jak ty...ktos mu powiedział, że ktos powiedział, że....Oj Falco...cały ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.