Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zimny prysznic na Małachowskiego
~~Srebrzystoczarny Liliowiec niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 21:05
news, jest newsem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Pysznogłówka niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 22:05
Nie narzekajcie, bo jest sobota wieczór i woda gorąca jest na Małachowskiego. Więc nie jest tak źle, umyć się czy wykąpać można :O) A, że w dzień parę godzin jej nie było, więc co niektórzy zaoszczędzą ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Szydlica niezalogowany
3 sierpnia 2019r. o 23:50
a u mnie od lat w rurach tylko goraca leci, w dwuch kranow , nie ma zimnej ,

co mam zrobiv drogi ludu ???

jak zyc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Kuklik niezalogowany
4 sierpnia 2019r. o 15:57
W budynku przy ulicy Hutniczej zakręcono główny zawór gazu, z powodu uszkodzenia rury doprowadzającej gaz, i mieszkańcy też nie mają ciepłej wody, bo nie mogą się zdecydować , aby utworzyć wspólnotę , i wybrać zarządcę. Widocznie bez ciepłej wody można żyć, klub morsów zwiększy swoją liczebność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Róża niezalogowany
4 sierpnia 2019r. o 18:45
~~Karminowa Szydlica napisał(a): a u mnie od lat w rurach tylko goraca leci, w dwuch kranow , nie ma zimnej ,

co mam zrobiv drogi ludu ???

jak zyc ?

Zacznij od nauki ortografii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Liliowiec niezalogowany
4 sierpnia 2019r. o 18:46
Ciepła woda pokazała się po 24 godzinach. Brawo Bolec.Info brawo ZEC>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Żurawina niezalogowany
4 sierpnia 2019r. o 21:14
~~Purpurowa Róża napisał(a):
~~Karminowa Szydlica napisał(a): a u mnie od lat w rurach tylko goraca leci, w dwuch kranow , nie ma zimnej ,

co mam zrobiv drogi ludu ???

jak zyc ?

Zacznij od nauki ortografii.


co z ortografii jak ciepłej wody brak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 sierpnia 2019r. o 22:17
Za Donaldu Tusku była chociaż ciepła woda w kranie...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza