Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS wystartował
~~Niebieskawozielona Kalina niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 20:37
~~Konopna Tibuchina napisał(a): Bezstronniczy komentarz : skoro tak psioczycie jedni na drugich to w Imię poaprcia PO i innych partii zrezygnujcie z 500 + na dzieci ? Bo to program PIs w ramach protestu zapraszam!


W imię poaprcia nie zrezygnujemy ,choć nie wiemy skąd weźmiemy kasę .
Kaczyński na 500+przeznaczyłswoje własne pieniądze ,nasz Tusk tyle nie ma .
Poaprcesz nas jak damy 499 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółty Przypołudnik niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 20:37
PiS powinien sobie zorganizować dzisiaj wycieczke na Giewont
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Kalina niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 21:02
PIS owcy PASKUDNE ,POWIEM WAM CZEGO SIĘ DOWIEDZIAŁEM ,UMRZECIE WSZYSCY CO DO JEDNEGO .
A W NIEBIE DOSTANIECIE ZAPŁATĘ PO TYCH WASZYCH cyt,,ZDRADZIECKICH MORDACH''
No chyba że tam nikogo nie ma . Jako że od przybytku głowa nie boli ,powinno się was oklepać teraz .
Kler jest za ,wystarczy sygnał ,np.,,,,geje gwałcą księży pedofilów ''.
I państwo ruszy w imię obrony wiary .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawa Sośnica niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 21:31
~~Ciemnoturkusowy Słoneczniczek napisał(a):
Bajtel napisał(a): [img=1566471400_qu2iq8y.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 21:45
Wyciekł tajny protokół z nocnej narady przy Nowogrodzkiej. O to jego skrócona wersja.
Kaczyński:
-Marek. Nie ma rady . Musisz złożyć dymisję .
Kuchciński:
- A dlaczego ja? Jak Szyszko wziął kopertę od córki leśniczego, nie podał w oświadczeniu majątkowym ,,stodoły " za pół bańki to nic mu nie zrobiliście.
Szyszko:
- A dlaczego mieli mi coś zrobić. Jak Maciarewicz przeputinował , przepraszam , jak przeputał miliony na komisję smoleńską miliony , jak wydał 2 mld złotych na jakieś WOT to coś mu się stało ?

Macierewicz:
- a dlaczego miało mi się coś stać jak Szydło przepieprzyła wszystkie wybory w Europarlamencie, poprzyznawała dziesiątki tysięcy zł. dla kolesiów i sobie, które mieli zwrócić na Caritas, a i tak nie zwrócili to jej coś zrobiliście?
Szydło:
- A co ja takiego zrobiłam. A Morawiecki jak zakombinował z ziemią pod Wrocławiem i inne takie rzeczy,ze strach się bać to co, notorycznie kłamał i kłamie i włos z głowy mu nie spadł.
Morawiecki:
- A dalej Wy mi tu ode mnie. A Prezes i jego dwie wieże ? A miliony na ochronę osobistą ?
Zapadła śmiertelna cisza. Po 3 minutach
Kaczyński:
- Dobra . jedziemy starym tekstem, który zawsze zadziałał. Szydło dajesz.
Szydło:
-Polska przez ostatnie 8 lat....

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Platan niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 22:06
~~Krwistoczerwony Bluszczyk napisał(a):
~~Kanarkowy Słonecznik napisał(a): Spytam tylko nieśmiało gdzie te 100tys mieszkań, gdzie te helikoptery, gdzie te elektryczne samochody, gdzie wyższa wolna kwota?


:]
dobre pytanie ...gdzie?

ja bym jeszcze dodał kilka pozycji do tych które wymieniłeś ...;)


O tym kiedy poznamy prawdę smoleńską już nawet nie zapytam przez grzeczność...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burozielony Kocanki niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 22:15
Sarbak leszczu powiedz kto załatwił Ci stołek niech w Bolesławcu wiedzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Gazania niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 22:18
~~Konopna Tibuchina napisał(a): Bezstronniczy komentarz : skoro tak psioczycie jedni na drugich to w Imię poaprcia PO i innych partii zrezygnujcie z 500 + na dzieci ? Bo to program PIs w ramach protestu zapraszam!


A ...y oddały dyplomy naukowe z PRL A policz ile warte to 500 + jeszcze trochę i na piwo braknie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.