Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce zostać senatorem
~~Pozłocisty Wawrzynek niezalogowany
19 września 2019r. o 14:49
~Krwistoczerwona Funkia napisał(a): Wywiad rzeka ... o niczym. Opowiadanie bajek jak wszędzie, a gość nie ma pojęcia o czym mówi. Powtarza jak mantrę to co mu partia na kartce napisała. Dramat.




"Obietnice a nie praca"..widac ze kandydat na senatora oderwany od rzeczywistosci.Lekarz z zawodu..a nie widzi jak jego partia rozwala Służbe Zdrowia!!!! Makarony na wija na uszy gdy 92 procent szpitali powiatowych zadłużyło sie za czas ich rzadów!Panie doktorze skoro Pan deklaruje prace to prosze wrocic do zawodu..bo ja po tym wywiadzie o niczym..oprocz krytykowania kontrkandydata....nie widze niczego co by mnie skloniło na skreślenie Pana na liscie wyborczej.Słabo,z wypiekami gdy pan owija kota ogonem....niewiarygodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Ciemiernik niezalogowany
19 września 2019r. o 16:24
~~Pozłocisty Wawrzynek napisał(a):
~Krwistoczerwona Funkia napisał(a): Wywiad rzeka ... o niczym. Opowiadanie bajek jak wszędzie, a gość nie ma pojęcia o czym mówi. Powtarza jak mantrę to co mu partia na kartce napisała. Dramat.




"Obietnice a nie praca"..widac ze kandydat na senatora oderwany od rzeczywistosci.Lekarz z zawodu..a nie widzi jak jego partia rozwala Służbe Zdrowia!!!! Makarony na wija na uszy gdy 92 procent szpitali powiatowych zadłużyło sie za czas ich rzadów!Panie doktorze skoro Pan deklaruje prace to prosze wrocic do zawodu..bo ja po tym wywiadzie o niczym..oprocz krytykowania kontrkandydata....nie widze niczego co by mnie skloniło na skreślenie Pana na liscie wyborczej.Słabo,z wypiekami gdy pan owija kota ogonem....niewiarygodnie.


ciesze się Panie kandydacie na senatora ze tyle osob dostało sie na studia w tym roku..bo moi rodzice juz mają DO NICH skierowanie ;) /studia 6 lat i kolejne 6 specjalizacja/ bardzo mnie Pan
tym urtadował ;)..i wzwiazku z tym poczekam az moj kandydat na senatora skończy studia;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieska Truskawka niezalogowany
19 września 2019r. o 23:17
Niech każdy wykonuje swój zawód .Lekarz niech leczy, a politolog zajmuje się polityką.Pan prezydent Roman jest merytorycznie przygotowany do polityki,ma długoletnie doświadczenie,i ukończył odpowiednie studia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Pernecja niezalogowany
20 września 2019r. o 0:23
"Każdy głos oddany na Piotra Romana to głos przeciwko Prawu i Sprawiedliwości"

imhmmmmm gdzie ja to czytałem ? a wiem :

„To zwycięstwo potrzebowało prawdy i ludzi, którzy prawdzie służą. Którzy służą Polsce. Którzy są patriotami. To zwycięstwo jest także potwierdzeniem jednej prawdy. Fundamentem polskości jest Kościół i jego nauka. I że nie może być Polski bez Kościoła Wiedząc, że nie ma Polski bez Kościoła (…) każdy, choćby nie miał łaski wiary, musi to przyjąć (…) Każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę”. autor pewnie wszystkim znany

ale też i drugi cytat : "Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewien, że mu tę rękę władza odrąbie w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podnoszenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny”."

Premier Józef Cyrankiewicz 29 czerwca 1956





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Migdałowiec niezalogowany
20 września 2019r. o 10:56
Jaki zadufany w sobie człowiek. Chłopie trochę więcej pokory i skromności. Ja na takiego "Narcyza" jak Ty to nie oddam głosu. Pierwszy raz słyszę o takim Senatorze,który nic nie zrobił dla Bolesławca. Ja głos oddam na Pana Romana bo to wspaniały Prezydent i takim będzie Senatorem!!! Głosujcie na Pana Romana A mię na takiego "Bufona"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Migdałowiec niezalogowany
20 września 2019r. o 11:01
Panie Ślusarz. Lekarz powinien leczyć A nie brać się za politykę. No cóż bardzo słaby lekarz że Ślusarza i taki sam polityk. Do pracy w Szpitalu wracaj i pokaż Pan co potrafisz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Migdałowiec niezalogowany
20 września 2019r. o 11:17
Chcesz na starość
Umrzeć z głodu
Oddaj na PiS
Głos za młodu!

Apel do młodych. Kierujcie się rozumem i nie dajcie sobą manipulować. Dlaczego teraz przed wyborami wszystko dają i obiecują??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Grab niezalogowany
20 września 2019r. o 11:23
Będę głosować na Piotra Romana...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.