Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce zostać senatorem
~~Szarawobiały Omieg niezalogowany
19 września 2019r. o 9:11
Lepiej nie ryzykować że głosuje się na pis i oddać głos na Kozakiewicza. Ten pisowcom pokaże swój słynny gest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Krzewuszka niezalogowany
19 września 2019r. o 9:20
Młodzieżowy strajk ekologiczny - w POlsce POżytecznych idiotów nigdy nie brakowało i nadal nie brakuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rubinowy Rozwar niezalogowany
19 września 2019r. o 10:23
Nigdy nie zagłosuje na zlodzieji którzy ukradli moje pieniądze z OFE oraz 250 mld z VAT. Kandydaci z POKO niech się nie łudzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
19 września 2019r. o 10:29
~Rubinowy Rozwar napisał(a): Nigdy nie zagłosuje na zlodzieji którzy ukradli moje pieniądze z OFE oraz 250 mld z VAT. Kandydaci z POKO niech się nie łudzą.


A czym jest wymyślona przez PiS tzw. oplata manipulacyjna, za przeniesienie pozostalych w OFE srodkow do IKZE? Opłata? Podatkiem? Złodziejstwem?

Pozdr,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2019r. o 11:15
emem napisał(a):
~Rubinowy Rozwar napisał(a): Nigdy nie zagłosuje na zlodzieji którzy ukradli moje pieniądze z OFE oraz 250 mld z VAT. Kandydaci z POKO niech się nie łudzą.


A czym jest wymyślona przez PiS tzw. oplata manipulacyjna, za przeniesienie pozostalych w OFE srodkow do IKZE? Opłata? Podatkiem? Złodziejstwem?

Pozdr,
Marcin
Marcinie ja jedno i drugie nazwę złodziejstwem i zadam Tobie pytanie , wolisz złodzieja który zabrał wszystko czy tego co zabierze 15% . Pozdr, Lucjan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rozmaryn niezalogowany
19 września 2019r. o 11:19
emem napisał(a):
~Rubinowy Rozwar napisał(a): Nigdy nie zagłosuje na zlodzieji którzy ukradli moje pieniądze z OFE oraz 250 mld z VAT. Kandydaci z POKO niech się nie łudzą.


A czym jest wymyślona przez PiS tzw. oplata manipulacyjna, za przeniesienie pozostalych w OFE srodkow do IKZE? Opłata? Podatkiem? Złodziejstwem?

Pozdr,
Marcin

A ile tej opłaty manipulacyjnej? Bo wydaje mi się że wielokrotnie mniej od np podanych tu 250 mld.
Kradną wszyscy. Na szczęście niektórzy mają jakiś umiar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2019r. o 11:45
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a):
emem napisał(a):
~Rubinowy Rozwar napisał(a): Nigdy nie zagłosuje na zlodzieji którzy ukradli moje pieniądze z OFE oraz 250 mld z VAT. Kandydaci z POKO niech się nie łudzą.


A czym jest wymyślona przez PiS tzw. oplata manipulacyjna, za przeniesienie pozostalych w OFE srodkow do IKZE? Opłata? Podatkiem? Złodziejstwem?

Pozdr,
Marcin

A ile tej opłaty manipulacyjnej? Bo wydaje mi się że wielokrotnie mniej od np podanych tu 250 mld.
Kradną wszyscy. Na szczęście niektórzy mają jakiś umiar.
Marcin nie pisze jako dziennikarz aby nie narazić się na zarzut nierzetelności , wie że to ma być podatek w wysokości 15% , Marcin napisał posta dostosowując się poziomem do pozostałych anty- pisowców do których jak to wielokrotnie udowodnił należy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwona Funkia niezalogowany
19 września 2019r. o 11:55
Wywiad rzeka ... o niczym. Opowiadanie bajek jak wszędzie, a gość nie ma pojęcia o czym mówi. Powtarza jak mantrę to co mu partia na kartce napisała. Dramat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.