Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianka została posłem
~~Woskowożółta Języczka niezalogowany
14 października 2019r. o 19:30
ładna buzia wyeksponowana na portalu antyPolskim nic nie znaczy
platfusy przegrali na każdym możliwym froncie praktycznie
Bolecinfo napędza platfusowe dziadostwo
jak zwykle opiniotwórcze a nie rzetelne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawożółta Cebula niezalogowany
14 października 2019r. o 19:51
Ja, na ten przykład urodziłem sie w Suwałkach. Byłem tam raz, jak się urodziłem do dwóch tygodni życia. Mam z Suwałkami tyle wspólnego co ta pani Bolesławcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Tibuchina niezalogowany
14 października 2019r. o 20:11
~~Konopna Kufea napisał(a): Mam nadzieję, że większość młodych myśli podobnie jak ta pani. Tylko tym tkwiącym mentalnie w minionych epokach, którzy nie rozumieją, jak ważna jest ochrona naszej planety przed zniszczeniem, co staje się coraz bardziej realne, na dźwięk słowa ekologia robi się niedobrze.

Eko to mafia nastawiona na zysk każdym kosztem. Nie widzisz tego, czy masz udziały w tej mafii? A ci co najwięcej mówią o ekologii okazują się największymi szkodnikami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kokorycz niezalogowany
14 października 2019r. o 20:18
Taki wstyd dal Bolesławca ! Niby pożądane miasto a tu czarna owca !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kokorycz niezalogowany
14 października 2019r. o 20:20
Taki wstyd dla Bolesławca ! Niby pożądane miasto a tu czarna owca ! Mam nadzieje, że informacja o pochodzeniu tej pani nie dostanie się do szerszej wiadomości publicznej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Kokorycz niezalogowany
14 października 2019r. o 20:24
Co osiągnęła w życiu ? . Ma dom, rodzinę, męża i dzieci ? Jak jest "EKO" to powinna postępować zgodnie z prawami natury - w każdym cyklu miesiączkowym starać się o zapłodnienie. Tak stworzyła nas natura i to jest ekologiczne podejście do życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bakłażanowa Portulaka niezalogowany
14 października 2019r. o 22:26
Wszyscy ci eko wyczerpali zasoby ziemi na 9 pokolen.nowe wszystko co rok zmieniaja ekotred.Dbaja o interes tych coim placa....ekopranie umyslu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bury Wyżlin niezalogowany
14 października 2019r. o 22:35
Pan Kazimierz tak dłubał, dłubał i zapomniał pieczołowicie przepisać z Wikipedii, że Pani M.Tracz jest przede wszystkim przewodnicząca Partii Zieloni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza