Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~~ja niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 16:44
durynek nigdy w zyciu nie polecam nikomu papra robote wyrywa zdrowe zeby po prostu masakra jedna wielka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kowal niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 17:23
~~ja napisał(a): durynek nigdy w zyciu nie polecam nikomu papra robote wyrywa zdrowe zeby po prostu masakra jedna wielka
na NFZ to niestety bardzo boli,i tak ma boleć jak cię stać prywatnie to daj sobie spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emka niezalogowany
8 lutego 2017r. o 19:11
Kogo polecacie na dzień dzisiejszy na NFZ w takim razie? Mam.spore problemy z zębami i szukam kogoś kto rzetelnie zajmie się leczeniem, a nie stać mnie na prywatę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 19:34
~~Emka napisał(a): Kogo polecacie na dzień dzisiejszy na NFZ w takim razie? Mam.spore problemy z zębami i szukam kogoś kto rzetelnie zajmie się leczeniem, a nie stać mnie na prywatę...

W Provicie na Grunwaldzkiej tel.75 6447162 na 1 piętrze osobiście się rejestrowałem na NFZ bez problemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 23:06
Nie wiem czy jeszcze przyjmuje Pani doktor Ośko. Uważam ją za najlepszą dentystkę. Robiła mi plomby 15 lat temu i do tej pory plomby, jak i zęby pod nimi są w idealnym stanie. Wcześniej różnie to bywało, ale zazwyczaj albo same się wykruszały, wypadały po kilku latach, albo coś się z zębami działo pod plombą i trzeba było robić od nowa. Odkąd zrobiłam u niej plomby, to od 15 lat chodzę tylko na kontrole i jakieś czyszczenie, piaskowanie. Na kontrole chodzę do Stomadentu bo taniej, ale jakby coś było to na pewno zrobię u doktor Ośko. Potrafi też pięknie i trwale nadbudować zęba jak jest np. ukruszony. Szczerze polecam, choć tania nie była, ale jak to w powiedzeniu" kto kupuje tanio, kupuje 2 razy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
10 lutego 2017r. o 21:35
Zgadzam się W.Durynek dwa zęby leczone kanałowo ,ból a rezultat dwa zęby mniej i w kieszeni mniej kasy !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ookris niezalogowany
27 marca 2017r. o 18:56
A dentysta-protetyk? Kogo polecacie? Kto zrobi to kompleksowo (niekoniecznie na NFZ), sprawnie i przede wszystkim solidnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~w ząbek czesany niezalogowany
28 marca 2017r. o 0:49
Ja robiłem uzębienie u dr Gajewskiej.Nie jest tania ale zapewnia wysoki poziom.
Trzeba jednak się u niej rejestrować dwa miesiące wcześniej bo Amerykanie jej wypchali harmonogram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.