Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~ niezalogowany
28 marca 2009r. o 23:03
Od lat lecze zęby u Pani W. i jestem bardzo zadowolona.Reszta rodzinki leczy u Pana W. i Ich zadowolenie jest również 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2009r. o 23:08
Polecam Pana B.!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
28 marca 2009r. o 23:09
cudownie. mierzycie w jakiś szczególny sposób poziom zadowolenia czy jest to odczucie czysto subiektywne ?

a tak serio, to polecam Panią Anetę P. moje zadowolenie po wizytach u niej również osiąga szczyty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
476
#Fox nieaktywny
29 marca 2009r. o 15:17
Jak widzicie leczę ząbki od ....wielu lat ze skutkiem tak zwanym pozytywnym , co widać na załączonym obrazku. Serio to IZABELLA SIARKOWSKA - Nr1 w grajdole Bolesławieckim ! Iza rulez ! Delikatna,konkretna,fachowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga18 niezalogowany
29 marca 2009r. o 17:22
ja polecam młodego D... przy ulicy zgorzeleckiej..za borowanie,plombowanie bierze 80zł...super...nic nie boli..rewelka..ma facet podejcie..a mam pytanie gdzie polecacie zakladac aparat na zeby na stałe????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
30 marca 2009r. o 0:07
W 100% polecam gabinet w. na starzyńskiego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama michała niezalogowany
30 marca 2009r. o 14:16
chodziłam z synem do dentystki do nowej przychodni na staszica i nigdzie nie spotkałam takiego podejścia do dzieci jak u pani dentystki jest naprawdę super polecam rodzicom z małymi i większymi dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
942
#malagosia nieaktywny
30 marca 2009r. o 15:17
pani Wiola - przychodnia na Staszica ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.