Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
9176
kc
15 grudnia 2019r. o 20:31
Choinki też śpiewają ... Zaśpiewaj choinko jeszcze raz : ) .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 grudnia 2019r. o 20:33
choinki nie śpiewają, pachną;) eteryczne olejki leczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 grudnia 2019r. o 20:39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 grudnia 2019r. o 20:50
nie na temat






Dopisane 15.12.2019r. o godz. 20:50:

czary cuda hmm

śpij spokojnie
to tylko głos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 21:08
M21W2 napisał(a): ~~Żółtawozielony Mamutowiec , .


nie chce mi się rozbierać zdania po zdaniu z tego twojego ''elaboratu'' bo tyle w nim niepoukładanych myśli że trudno nadążyć ..;) a wolę teraz film niż czytać kolejne z twojej strony pieśni pochwalne na temat ''s''
a pisz sobie o mnie ''komuchu'' -mnie to nie rusza tak jak ciebie rusza z kolei to że widzę ciebie jako niespełnionego ''solidarucha''
dlaczego niespełnionego ? czy prawdziwy ideowiec wyrzuciłby zdjęcie z Wałęsą?
a ty piszesz że wyrzuciłeś ...zdjęcie nie było niczemu winne ...
trzeba było ja zatrzymać chociażby na pamiątkę że tak to nazwę - ''złego lokowania produktu'' ;)
dzisiaj córce pokazywał byś zdjęcie z Wałęsą noblistą ..;)

ja sobie kpię nie z ciebie a z tego co tu próbujesz udowadniać ...
a od czego się zaczęło?..od twojego ''związkowca'' i jego rodzinki z psem włącznie w hotelu Bałtyk za kasę jaką łożą na jego utrzymanie tacy jak ty swoimi składkami ...
nigdy nie odniosłeś się merytorycznie do tego co pisałem ...


co do ipn ..mało wiarygodne źródło na usługach pisowskiego aparatu polityczngo ...
prowadzący go jakiś Cenckiewicz?...wnuk byłego ''ubeka'' ?
nie,nie ...daj mi spokój z tym zakłamanym ''źródłem''
mnie zarzucasz że chcę cię ''zdyskredytować''?
po co?
sam to niekiedy robisz bo niby chcesz prowadzić jakąś dyskusję ale kiedy ktoś ci zadaje wydawać by się mogło proste pytanie o jakiś wydział i co produkował ty wklejasz coś o PZPR...

dlaczego i na jakiej podstawie ludzi piszących podobnie jak ja nazywasz ''moimi klakierami''?
nie znam żadnego z nich więc nie są moi a też nieuprawnione jest z twojej strony pisanie o nich ''klakierzy''
myślę że pisząc to powinieneś wiedzieć co to określenie oznacza tak jak wiesz co oznacza poprzednie którym mnie uraczyłeś a nieudolnie próbowałeś wybrnąć ...;)

na koniec ..tej odsłony ...;) cyt. z ciebie ...


''Jeszcze jeden temat który poruszyłeś jest godzien uwagi a mianowicie opis zdarzeń historycznych , historię piszą zwycięzcy...''
tak to prawda ..lubię historię ale to co ty piszesz niewiele ma wspólnego z historią jeśli widzisz ją taką jaką napiszą ''zwycięzcy''...;)

np. historia Solidarności a właściwie ruchu społecznego mającego za główne zadanie bronić i chronić robotników ...

co wywalczyliście?
gdzie to wasze ''zwycięstwo''?

zatraciliści własne idee o ile takie naprawdę były dla swoich wewnętrznych gierek politycznych ...
kiedyś was było ponoć dziesięć milionów ..ilu jest dzisiaj?
co robią dzisiaj śniadki i inne takie ''persony'' ?

panie Złotkowski ...przegraliście ...
dzisiaj tamte miliony robotników zgrzytają zębami na myśl jak ich oszukano ...ty jesteś wśród nich żyjąc dawnym eposem ..dzisiaj wyblakłym i zdewaluowanym postępem czasu i ...ludzkiej pamięci ..;)

serial o Piłsudzkim?
to ten co swoich przeciwników politycznych zamykał w Berezie? ;)
oglądaj z uwagą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 grudnia 2019r. o 21:09
Bernard.[/c napisał(a): [img=1576221387_e2mln7o.jpg]

Słabe to. Miałam cię za mądrzejszego gościa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 grudnia 2019r. o 22:11
M21W2 napisał(a): ~~ Jeszcze jeden temat który poruszyłeś jest godzien uwagi a mianowicie opis zdarzeń historycznych , historię piszą zwycięzcy jak np. komuniści po 1945 a my żyliśmy za zamkniętą żelazną bramą , mogli do woli fałszować i tumanić co zresztą do dziś widać, - było skuteczne , Bierut i jego propaganda nadal żyją . Obecnie bardzo sobie cenię historyka z Bolesławca Mariusza Olczaka czytam wiele jego artykułów i opracowań o opozycji i polskich Bohaterach zamordowanych przez NKWD i UB z ojcem Mariusza pracowałem na Wizowie . On i Sołtysik z Wrocławia na podstawie zebranych dokumentów napisali książkę i biografię ludzi Solidarności z Bolesławca i okolic . Dobrej nocy , za chwilę serial o Piłsudskim .


doopku, sa ksiazki wydane przez historykow ipn, za ktore zaplacil romciu betoniarz z naszej sakiewki. jedna jest o naszym ub druga o naszym sb, nic o ojcu mariusza w nich nie ma, a ty wyskoczyles goly i lysy z stojacym palantem z siana i krzyczsz, nkwd, co znasz o nkwd z boleslawca. olczak to olczak, stara sie chlopina ale popelnia tez bledy, np o budynku na miejscu dzisiejszej galerii. ic sobie kup ceramike z okazji 100 odzyskania i przestan pier dolic farmazony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 grudnia 2019r. o 22:43
~~Żółtawozielony Mamutowiec napisał(a):
mój ojciec był żarliwym katolikiem ale noszony mundur nigdy mu nie przeszkadzał w chodzeniu do kościoła


Nagle chodzenie do kościoła jest czymś pozytywnym? No i po co on łaził do tych "zakłamanych ksiądzów", hę? Przecież według twojej chłopskiej filozofii do kontaktów z bogiem nie trzeba pośredników : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza