Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
2161
#fobiak nieaktywny
15 grudnia 2019r. o 19:23
czy ty zrozumialas pytania? w pytaniu nie ma nikogo oprocz kotka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 19:25
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 grudnia 2019r. o 19:29
fobiak napisał(a): czy ty zrozumialas pytania? w pytaniu nie ma nikogo oprocz kotka


Ty też jesteś człowiekiem a masz w awatarze kota. Tak samo autor, mógł pisać o kotku a mieć na myśli człowieka. To jest właśnie poezja : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 grudnia 2019r. o 19:50
więc wtrącę się
proste pytania ...mają proste odpowiedzi


koty w swej naturze mają wdrapywanie się

każdy kto ma oczy mruga
..,.zawiera substancje bakteriobójcze


przyjemny prosty nie obarczony wierszyk


aaaaaaaaaaaaaaaaa
dpbra
wystarczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 grudnia 2019r. o 20:00
jak widze, myslisz i nie masz problemu z prostymi pytaniami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 grudnia 2019r. o 20:01
~~Żółtawozielony Mamutowiec , Do Ciebie nie dotarło to co napisałem , nic nie wiedziałem na temat Twojego ojca , poczytaj swoje komentarze skierowane do mnie , insynuacje zajmują więcej miejsca niż merytoryczna dyskusja . To co napisałeś o ojcu przyjmuję do wiadomości i nie mam najmniejszego powodu aby nie wierzyć . Piszę do Ciebie komuchu tylko wtedy gdy walisz jak z rękawa kłamstwa o Solidarności przebijasz w tym nawet propagandystów anty-solidarnościowych takich jak Urban . Ty pisząc o zakleszczonych umysłach spróbuj poznać swój , Ty wiesz co ja robię , wiesz co myślę czy jestem człowiekiem spełnionym a tak naprawdę nie wiesz nic , Twoje krytykanctwo niesłuszne i nie rzeczowe weszło Tobie w krew . Przyznam z ciekawością przeczytałem fragment Twojego życiorysu i jakbyś na tym zakończył mógłbym tylko napisać , gratuluję ojca i jego postawy . Pomimo że pozostałe brednie nie zasługują na uwagę , odniosę się do jednego , ja nie piszę żadnej nowej historii , ja w tym czasie o którym mowa w temacie żyłem , w maleńkim stopniu uczestniczyłem w jej tworzeniu na własnej skórze poznałem czym była PZPR i kim jej przywódcy nie tylko na szczeblu państwowym ale też w zakładach pracy . Nic nie podeprę przykładami z mojego życia bo nawet jak to robię w dyskusji z kim innym pojawiasz się Ty ze swoimi kpinami i oszczerstwami aby mnie zdyskredytować i zyskać poklask u kilku Twoich klakierów . Wykaz internowanych znajduje się w IPN i nie jest kompletny , brakuje kilkunastu pozycji , są na niej też aparatczycy tacy jak Jaroszewicz czy Gierek . Jeszcze jeden temat który poruszyłeś jest godzien uwagi a mianowicie opis zdarzeń historycznych , historię piszą zwycięzcy jak np. komuniści po 1945 a my żyliśmy za zamkniętą żelazną bramą , mogli do woli fałszować i tumanić co zresztą do dziś widać, - było skuteczne , Bierut i jego propaganda nadal żyją . Obecnie bardzo sobie cenię historyka z Bolesławca Mariusza Olczaka czytam wiele jego artykułów i opracowań o opozycji i polskich Bohaterach zamordowanych przez NKWD i UB z ojcem Mariusza pracowałem na Wizowie . On i Sołtysik z Wrocławia na podstawie zebranych dokumentów napisali książkę i biografię ludzi Solidarności z Bolesławca i okolic . Dobrej nocy , za chwilę serial o Piłsudskim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 grudnia 2019r. o 20:10
DP napisał(a): więc wtrącę się
proste pytania ...mają proste odpowiedzi


koty w swej naturze mają wdrapywanie się

każdy kto ma oczy mruga
..,.zawiera substancje bakteriobójcze


przyjemny prosty nie obarczony wierszyk


aaaaaaaaaaaaaaaaa
dpbra
wystarczy


A jak skończy, to śpiewa piosenkę jeszcze raz : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
15 grudnia 2019r. o 20:13
fobiak napisał(a): jak widze, myslisz i nie masz problemu z prostymi pytaniami


to nie zaleta
kamienie też je mają


Dopisane 15.12.2019r. o godz. 20:13:

kc napisał(a):
DP napisał(a): więc wtrącę się
proste pytania ...mają proste odpowiedzi


koty w swej naturze mają wdrapywanie się

każdy kto ma oczy mruga
..,.zawiera substancje bakteriobójcze


przyjemny prosty nie obarczony wierszyk


aaaaaaaaaaaaaaaaa
dpbra
wystarczy


A jak skończy, to śpiewa piosenkę jeszcze raz : ).


tak


kc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza