Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego nie warto jeździć bez OC?
~Słomkowy Kiścień niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 16:25
wszędzie tylko te kary ciągle płacenie za wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 16:41
Niektórzy myślą, że jak samochód stoi na parkingu albo w garażu to nie musza płacić OC. A potem ZONK! I 4 koła w plecy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoróżowa Iglica niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 0:38
Przede wszystkim, OC powinno być przypisane do kierowcy.

Przykład:

Kierowca autobusu z dwudziestoletnim stażem, postanawia kupić swój pierwszy prywatny samochód.
I płaci pełną stawkę OC, ponieważ zniżki pozyskał autobus. Autobus jest podmiotem, nie - jego kierowca.
Absurd, służący jedynie siorbaniu kasy.

Przykład następny:

Jadę pożyczonym autem, i jestem sprawcą kolizji.
Straty pokrywa OC pożyczonego auta, jak i mojego (!!), pomimo, że te stało pod domem !!

Przykłady wyłudzania kasy można mnożyć.

Wystarczy wylobbować zasady i przepisy nie mające nic wspólnego z logiką i uczciwością.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Głąbigroszek niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 10:57
z wlasnego dswiadczeia wiem ze nie oplaca sie ubezbieczac zwlaszcza ze grasuja szajki robiace ludzi na stluczke od teraz wykupuje najbardziej dziadoskie oc jakie znaje zadnego nnw zadnego ac nic zeby jakas wiesjka szmata nie ryzykowala mojego zycia i zycia jej dzieci dla paru groszy. SZKOLONe esbeki sposob
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Judaszowiec niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 21:32
no widzisz trzeba było się łuczyć ,,,,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 7:46
Spaliłem silnik w aucie. Przez ponad rok nie było mnie stać na jego naprawę. Auto stało pod domem, ale ubezpieczać go musiałem. Zupełnie bez sensu. Skubią nas z każdej strony. Niestety nie uzbierałem pieniędzy na naprawę bo co uskładałem, szło na ubezpieczenie. Auto poszło na złom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Kalmia niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 21:52
mogłeś wziąć pożyczkę ,tylko że na starego rzęcha to nie opłacalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Czereśnia niezalogowany
22 grudnia 2019r. o 23:26
swoją drogą zastanawiam się czy główne siedziby ubezpieczycieli jak np Generali czy Link4 wiedzą jak w Polsce robiąnastłuczkę i jak esbecja kryje sie na wzajem ciekawe czy wiedzą jak w polsce służbyze sobą "współpracują i jak lokalni zacieraja slady i piorą kasa ciekawe czy wtedy pozwolili by tak sobie na takie ekscesy. Wlasne dzieci narażać zeby komus auto rozwalic... trzeba być inteligentnym z "wyksztuceniem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza