Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W środę protest pod bolesławieckim sądem
~~Złotobrązowa Czereśnia niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 22:50
~~Sczerniały Orzech napisał(a): Nie chce mi się pisać o wielkich procesach.
Kupiłem przedmiot w internecie. Gościu mnie oszukał bo nie przysłał i ślad po nim zaginął.
Zgłosiłem sprawę na policję. Sprawa sądowa trwała prawie 3 lata.
Dostał rok w zawieszeniu z nakazem zwrotu gotówki.

Mi chodzi tylko o te trzy lata - są strasznie przepracowani.
Nie wiem czy by mi się chciało zgłaszać gdybym wiedział o tym.

TAK SĄ BARDZO PRZEPRACOWNIEM PILNOWANIEM BIZNESU BARDZIEEJ SIE OPLACA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Motylek niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 23:06
Prawda jest taka, ze PiS metodycznie karmił "obywateli" newsami o częściach od wiertarek, batonem, 5 dychami, pendrivem, itp. .. i urobił... bo w większości do ludzi najskuteczniej trafia prosty przekaz - trzeba sędziów znienawidzić... potem dorzuciło się jakiegoś Najsztuba, i jest git! Suweren przyklaśnie reformie sądownictwa, mimochodem rzuci się hasło o bezwzględnej konieczności neutralności politycznej - bo jak reforma to kompleksowa. I mamy w ręku sędziów... a jak mamy w ręku parlament, prokuraturę i sądownictwo, to mamy i możemy WSZYSTKO... Nie jest zastanawiające to, że PSi rząd tak dużo mówi o konieczności "dyscyplinowania" sędziów, zakazie politycznych wypowiedzi, obowiązku informowania o prowadzonych portalach, itp? Nie można do tego dopuścić!!! Bo im nie chodzi o te "wiertarki" i przewlekłość spraw - PiSowi chodzi o totalną władzę - nie tylko nad sędziami, ale i każdym z nas....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21101
#jegomac nieaktywny
18 grudnia 2019r. o 6:33
Gdyby to nie PiS a opozycja zaproponowała reformy sądów,to byście klaskali tak głośno ,że by było na drugiej półkuli słychać .
WSZYSTKO do czego namawia was totalna ,te hasła WOLNE SĄDY I KONSTYTUCJA jest podyktowane walką z PiS a nie waszym dobrem,zrozumcie to .Im się grunt pali pod nogami bo przyszedł 4 lata temu PiS i rozpieprza to,co oni budowali latami .Siedzieli bezpiecznie pod kołderką polityki i sądu a tu raptem taki psikus .O jakich wolnych sądach wy teraz wykrzykujecie ,skoro one nie są wolne .To kasta ,która tak jak powiedział były poseł PO , chroni swoich peowskich zwolenników i nie da im krzywdy zrobić .

Teraz chyba na złość PiS te ,,zniewolone " sądy wydaja kolejne,kompromitujące decyzje i wyroki jak na przykład ssprawa resortowego dziecka Piotra Najsztuba ,który przejechał kobiete na pasach bez uprawnień do kierowania pojazdami ,bez ubezpieczenia i przeglądu technicznego .Wyrok ; NIEWINNY !
Wypuszcza się z aresztu kolejnego lewaka Kamila Durczoka ,również kierowcę-alkoholika ale z głównym zarzutem ZBRODNI na środkach płatniczych ,czyli jedno z najcięższych przestępstw w tym raju za które grozi 25 lat więzienia .Po co to robi , wyszło teraz .Pan Durczok już zmienia linię obrony i oskarża bank o całą sytuację .Ma możliwości takich działań ,bo umożliwił mu to sąd . Teraz ma łatwy sposób na mataczenie ,zmianę zeznań i nakłanianie świadkó . A sądy widząc co wyprawia ,nie robią nic .
A głośna sprawa uniewinnienia przez SN prokuratora ,który jechał autem nawalony jak bela ? Wyrok ; UNIEWINNIONY ! Uzasadnienie :MÓGŁ NIE WIEDZIEĆ,ŻE MIAŁ ALKOOL WE KRWI ! Ręce opadają...

Takich spraw są tysiące sądy w Polsce dawno juz nie są niezależne ,niezawisłe i wolne . Nie bronie oczywiście PiS , bo nie wiem ,jakie intencje ma ,że chce reformować sądy . Byc może jest tak ,że jedni chcą przejąć wpływy drugich jak to już bywało w mafijnych porachunkach .Ale jak do tej pory tego nie wiem na pewno .Wiem jedno,że cos z tymi sądami zrobic trzeba .A wy się nie dajcie manipulować do wystawania pod budynkiem sądu i robienia z siebie idi(o)tów[img=1576647229_u3y1ogr.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Szczawik niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 7:34
PO ZJEDNOCZENIU NIEMIEC Z ZAWODU WYDALONO OK 80 % SĘDZIÓW OCZYSZCZAJĄC W TEN SPOSÓB ICH NADZWYCZAJNĄ KASTĘ. SĘDZIOWIE W POLSCE PO 89 MIELI SIĘ SAMI OCZYŚCIĆ, NIECH KTOŚ MĄDRY MI POWIE ILU Z NICH ZOSTAŁO NEGATYWNIE ZWERYFIKOWANYCH I WYDALONYCH Z ZAWODU? TAK CHOĆBY JAK TO ZROBIONO Z MILICJANTAMI?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Czosnek niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 9:06
Ukradł kobiecie 50 zł. na oczach kamer-Sąd Najwyższy do uniewinnił (wysoce roztargniony) i sądzi dalej. Zwykły Kowalski poszedłby na długie miesiące do paki z łatką na całe życie KARANY. Co powiedziała pani sędzina ta od kasty ? Ja pragnę zemsty !!
Tacy są ci biedni sędziowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Bluszczyk niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 9:37
jegomac napisał(a): Gdyby to nie PiS a opozycja zaproponowała reformy sądów,to byście klaskali tak głośno ,że by było na drugiej półkuli słychać .
WSZYSTKO do czego namawia was totalna ,te hasła WOLNE SĄDY I KONSTYTUCJA jest podyktowane walką z PiS a nie waszym dobrem,zrozumcie to .Im się grunt pali pod nogami bo przyszedł 4 lata temu PiS i rozpieprza to,co oni budowali latami .Siedzieli bezpiecznie pod kołderką polityki i sądu a tu raptem taki psikus .O jakich wolnych sądach wy teraz wykrzykujecie ,skoro one nie są wolne .To kasta ,która tak jak powiedział były poseł PO , chroni swoich peowskich zwolenników i nie da im krzywdy zrobić .

Teraz chyba na złość PiS te ,,zniewolone " sądy wydaja kolejne,kompromitujące decyzje i wyroki jak na przykład ssprawa resortowego dziecka Piotra Najsztuba ,który przejechał kobiete na pasach bez uprawnień do kierowania pojazdami ,bez ubezpieczenia i przeglądu technicznego .Wyrok ; NIEWINNY !
Wypuszcza się z aresztu kolejnego lewaka Kamila Durczoka ,również kierowcę-alkoholika ale z głównym zarzutem ZBRODNI na środkach płatniczych ,czyli jedno z najcięższych przestępstw w tym raju za które grozi 25 lat więzienia .Po co to robi , wyszło teraz .Pan Durczok już zmienia linię obrony i oskarża bank o całą sytuację .Ma możliwości takich działań ,bo umożliwił mu to sąd . Teraz ma łatwy sposób na mataczenie ,zmianę zeznań i nakłanianie świadkó . A sądy widząc co wyprawia ,nie robią nic .
A głośna sprawa uniewinnienia przez SN prokuratora ,który jechał autem nawalony jak bela ? Wyrok ; UNIEWINNIONY ! Uzasadnienie :MÓGŁ NIE WIEDZIEĆ,ŻE MIAŁ ALKOOL WE KRWI ! Ręce opadają...

Takich spraw są tysiące sądy w Polsce dawno juz nie są niezależne ,niezawisłe i wolne . Nie bronie oczywiście PiS , bo nie wiem ,jakie intencje ma ,że chce reformować sądy . Byc może jest tak ,że jedni chcą przejąć wpływy drugich jak to już bywało w mafijnych porachunkach .Ale jak do tej pory tego nie wiem na pewno .Wiem jedno,że cos z tymi sądami zrobic trzeba .A wy się nie dajcie manipulować do wystawania pod budynkiem sądu i robienia z siebie idi(o)tów[img=1576647229_u3y1ogr.jpg]

Ja miałem w Sądzie sprawę gdzie wszyscy mówili ,że mam wygraną jednak Sąd nie dopatrzył się przestępstwa burmistrza i go uniewinnił z braku dowodów ,jednak jestem za Wolnymi Sądami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopiwna Jagoda niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 9:58
Co się tyczy wyroków zawsze połowa ludzi będzie niezadowolona ale nie o to przecież chodzi. Chodzi bowiem o niezawisłość sędziów od polityków i innych władz (ustawodawczej i wykonawczej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Krwawnik niezalogowany
18 grudnia 2019r. o 10:07
~~Płomiennorudy Czosnek napisał(a): Ukradł kobiecie 50 zł. na oczach kamer-Sąd Najwyższy do uniewinnił (wysoce roztargniony) i sądzi dalej. Zwykły Kowalski poszedłby na długie miesiące do paki z łatką na całe życie KARANY. Co powiedziała pani sędzina ta od kasty ? Ja pragnę zemsty !!
Tacy są ci biedni sędziowie.

A sędzina pisowskiego trybunału konstytucyjnego żarła w ławach poselskich a komuch Piotrowicz darł mordę ,,precz z komuną "i został sędzią wydmuszki trybunału .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.