Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Popierali "Marsz Tysiąca Tóg"
~~Kasztanowoczerwony Omieg niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 18:40
~~Iliowobłękitna Kolczurka napisał(a): Odezwał się typowy zwolennik "wolnych sądów"...

Bolesławiec to dziura zabita dechami gdzie 500+ i 13 emerytura sprawiła ,że na oczach macie zaćmę .Dla was demokracja to pełne koryto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Smagliczka niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 18:41
~~Lilioworóżowa Facelia napisał(a): Brawo Bolesławianie, nieważna ilość, ważna jakość.Gratuluję odwagi, A wy, 40% elektoratu, bohaterowie przed klawiaturą, sprzedawczyki za 500 +, chyba wagarowaliście, jak na lekcjach uczyli, co to jest trójpodział władzy?. Jeśli potraficie czytać, to przeczytajcie historię jak się rodził nazizm w Niemczech. Może wtedy zrozumiecie.


A to trójpodział władzy polega wedle ciebie na bezkarności sędziów i nie ponoszeniu odpowiedzialności za nieuczciwe i stronnicze wyroki?Tak rodził się Stalinizm w Rosji. Sędziowie robili i skazywali kogo chcieli jak teraz nietykalna kasta w Polsce pajacyku.A co do jakości to nie bądź smieszny popatrz dokładnie kto tam był. Mam nadzieje ze wszyscy protestujący którzy maja dzieci do 18 roku życia zrezygnowali z 500+?A ci staruszkowie protestujący solidarnie zrezygnowali z 13-ej emeryturki?Jeśli tak to szacunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Przetacznik niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 19:13
~~Kasztanowoczerwony Omieg napisał(a):
~~Iliowobłękitna Kolczurka napisał(a): Odezwał się typowy zwolennik "wolnych sądów"...

Bolesławiec to dziura zabita dechami gdzie 500+ i 13 emerytura sprawiła ,że na oczach macie zaćmę .Dla was demokracja to pełne koryto .


Piszesz o sobie koryciarzu? Spadaj z tym kwiczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Fasola niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 19:36
W dniu 2019-12-08 20:32:08 użytkownik rlis napisał:

Horzempa i Krysztofiak powinni odejść z PiS

- Chwojnicki obiecywał mi, że jeden z wójtów załatwi mi co tylko chcę - mówi odwołany wiceprzewodniczący Rady Powiatu.
Bolesławiec - Informacje: Horzempa i Krysztofiak powinni odejść z PiS Marcin Stróżyński (fot. Archiwum prywatne)
Dziś radni Rady Powiatu odwołali ze stanowiska wiceprzewodniczącego rady członka PiS, Marcina Stróżyńskiego. Opisaliśmy to w tekście Odwołanie za karę?

Odwołany radny, nieobecny na sesji z przyczyn osobistych, skomentował całą sytuację dla Bolec.Info.

- Jestem zaskoczony moim odwołaniem, bo o całej sprawie dowiaduję się z mediów - mówi dla Bolec.info radny Rady Powiatu, Marcin Stróżyński. - W szczególności jestem zaskoczony zachowaniem radnych PiS, bo głosowali za usunięciem mnie choć jestem z Prawa i Sprawiedliwości. Mam nadzieję, że zrezygnują z członkostwa w PiS, skoro popierają członka SLD na stanowisku etatowego członka Zarządu Powiatu, czyli są za programem lewicowym.

- Ci panowie czegoś nie rozumieją - mówi radny Stróżyński. - PIS w swoich ulotkach wyborczych miało jasno postawioną tezę, że jeżeli uda nam się wygrać wybory, będziemy za rezygnacją z etatowego członka zarządu. Powinni być w tym konsekwentni a dzisiaj obserwujemy że w powiecie obaj ci panowie, Horzempa i Krysztofiak, głosują za linią lewicy, dziwię się że jeszcze ni odeszli z naszej partii. Można domniemywać, że oszukują swoich wyborców.

- Na pewno złożę pismo w tej sprawie do zarządu okręgu PiS. Bo dla mnie to jest rzecz niezrozumiała, żeby członkowie PiS tak głosowali. Domyślam się że to kara za poparcie przeze mnie likwidacji funkcji etatowego członka zarządu powiatu ale ja po prostu byłem konsekwentny wobec tego, co obiecywałem wyborcom. - dodaje Stróżyński.

Radny powiada także o tym, że namawiano go gorąco, aby głosował inaczej.

- Przed posiedzeniem komisji statutowej, na której zagłosowałem za likwidacją stanowiska etatowego członka zarządu powiatu radny Stanisław Chwojnicki pełniący tę funkcję w gabinecie wicestarosty Mirosława Horzempy i w jego obecności obiecywał mi, że jeżeli będę odpowiednio głosował na komisji statutowej, to jeden z wójtów załatwi mi co tylko chcę - mówi radny. - Nie wymienię nazwiska wójta.

Stróżyński wciąż uważa, że stanowisko zajmowane przez Stanisława Chwojnickiego nie ma racji bytu.

- Żałuję, że wniosek o likwidację etatowego członka nie przeszedł. Ten etat nie jest potrzebny, bo nie ma uzasadnienia merytorycznego ani ekonomicznego. Nie ma nawet uzasadnienia politycznego, bo i tak Bezpartyjni mieliby większość bez mandatu pana Chwojnickiego. Szacunkowo ten etat kosztuje w ciągu pięcioletniej kadencji około miliona złotych - dodaje radny.

O komentarz do słów radnego Stróżyńskiego poprosiliśmy radnego Chwojnickiego, pod adresem którego w powyższej rozmowie padają konkretne zarzuty. Członek Zarządu Powiatu jak na razie nie odbiera od nas telefonu.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].
Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Słoneczniczek niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 19:41
~~Jasnofioletowa Smagliczka napisał(a): A to trójpodział władzy polega wedle ciebie na bezkarności sędziów i nie ponoszeniu odpowiedzialności za nieuczciwe i stronnicze wyroki?Tak rodził się Stalinizm w Rosji..


Przecież to oczywiste , że PISdzielce chcą mieć możliwość wpływania na wyroki aby członkom własnej partii nie stała się krzywda, ale za to oponentów politycznych spotkała dotkliwa kara.

Tak rodził się Stalinizm w Rosji i tak rodzi się Kaczyzm w Polsce!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Irga niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 19:47
myślałem że ten w kapeluszu to korwin_mikke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bury Grzybień niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 19:52
~~Płomiennorudy Słoneczniczek napisał(a):
~~Jasnofioletowa Smagliczka napisał(a): A to trójpodział władzy polega wedle ciebie na bezkarności sędziów i nie ponoszeniu odpowiedzialności za nieuczciwe i stronnicze wyroki?Tak rodził się Stalinizm w Rosji..


Przecież to oczywiste , że PISdzielce chcą mieć możliwość wpływania na wyroki aby członkom własnej partii nie stała się krzywda, ale za to oponentów politycznych spotkała dotkliwa kara.

Tak rodził się Stalinizm w Rosji i tak rodzi się Kaczyzm w Polsce!!


Przeczytaj ćwoku czerwony komentarze od pierwszej strony o tym co tam się odwaliło, to może trafi do pustego łba kim i ty jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Tojad niezalogowany
11 stycznia 2020r. o 20:09
~~Bury Grzybień napisał(a):
~~Płomiennorudy Słoneczniczek napisał(a):
~~Jasnofioletowa Smagliczka napisał(a): A to trójpodział władzy polega wedle ciebie na bezkarności sędziów i nie ponoszeniu odpowiedzialności za nieuczciwe i stronnicze wyroki?Tak rodził się Stalinizm w Rosji..


Przecież to oczywiste , że PISdzielce chcą mieć możliwość wpływania na wyroki aby członkom własnej partii nie stała się krzywda, ale za to oponentów politycznych spotkała dotkliwa kara.

Tak rodził się Stalinizm w Rosji i tak rodzi się Kaczyzm w Polsce!!


Przeczytaj ćwoku czerwony komentarze od pierwszej strony o tym co tam się odwaliło, to może trafi do pustego łba kim i ty jesteś.


Miernoto z Twoim pustym łbem nic nie zrozumiesz!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.