Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Nowogrodźcu najgorzej z wykształceniem
~~Morelowa Kalina niezalogowany
22 stycznia 2020r. o 21:59
Ja sądzę, że najmądrzejsi są ludzie, którzy nie posiadają jakiegokolwiek wykształcenia. Nie powinien istnieć obowiązek szkolny dla obywateli , czyli nie powinno się dzieci posyłać dzieci do jakiejkolwiek szkoły ponieważ zawsze tak było, jest i zawsze tak będzie, że najbardziej światłymi ludźmi są analfabeci . Są nie tylko mądrzy lecz również uczciwi i szlachetni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Łubin niezalogowany
22 stycznia 2020r. o 22:26
I najlepiej się nimi kieruje. Rząd twierdzi dokładnie jak Ty. :) Zlikwidować wszystkie szkoły i uczelnie wyższe. Chleba i igrzysk. Jeszcze ZUS i skarbówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Oczar niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 8:10
Ja jestem wykształcony i do polityki się nie pcham. Dobrze, a nawet bardzo dobrze zarabiam dzięki temu, że chciało mi się skończyć studia. Jak widać Ci co studiów nie skończyli będą pisać, że są do niczego nie potrzebne i na odwrót. Do polityki się nie pcham, bo to bagno jest i za dietę radnego uważam, że nie warto wystawiać się na anonimową "krytykę" znawców wszystkiego. Polak wie wszystko najlepiej zwłaszcza z zza anonimowego nicka (sam również tak piszę).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Nachyłek niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 8:47
Z tym wykształceniem to jest różnie w Nowogrodźcu przez dwie kadencje przewodniczącą była osoba po podstawówce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Driakiew niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 8:58
Jak się czyta te wymiany zdań na forum pomiędzy radnymi z Nowogrodźca lub ich sympatykami, to oprócz słabego wykształcenia bije w oczy brak elementarnej kultury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Nachyłek niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 10:05
~~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a): Jak się czyta te wymiany zdań na forum pomiędzy radnymi z Nowogrodźca lub ich sympatykami, to oprócz słabego wykształcenia bije w oczy brak elementarnej kultury.

Za to twoja kultura odeszła wraz z wodami płodowymi twojej matki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Driakiew niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 10:09
~~Chabrowy Nachyłek napisał(a):
~~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a): Jak się czyta te wymiany zdań na forum pomiędzy radnymi z Nowogrodźca lub ich sympatykami, to oprócz słabego wykształcenia bije w oczy brak elementarnej kultury.

Za to twoja kultura odeszła wraz z wodami płodowymi twojej matki .


Dziękuję za potwierdzenie mojej tezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Kolendra niezalogowany
23 stycznia 2020r. o 10:22
~~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a): Jak się czyta te wymiany zdań na forum pomiędzy radnymi z Nowogrodźca lub ich sympatykami, to oprócz słabego wykształcenia bije w oczy brak elementarnej kultury.


Zgadzam się:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.