Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zegarki najlepszych marek

~~Marchewkowa Jagoda niezalogowany
7 lutego 2020r. o 13:52
Dzień dobry!
Czy w Bolesławcu i najbliższych okolicach są jakieś porządne sklepy z zegarkami? Zależy mi na najlepszych markach - od kiedy zaczęło mi się powodzić ( i trochę się poszczęściło) nie zamierzam zadowalać się byle czym!
Tylko że mam problem, żeby dostać to czego chcę... pytanie czy zegarkami też będą problemy, czy da się je kupić tu na miejscu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Grzybień niezalogowany
9 lutego 2020r. o 10:14
Ważniejszym od tego ile już posiadasz jest to ile ci jeszcze brakuje. A tobie widać brakuje bardzo dużo, zwłaszcza rozumu. Wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Diaskia niezalogowany
9 lutego 2020r. o 11:32
Kup sobie zegarek marki Festina , Seiko itp . Powinno Ci starczyć kasy , na tamte to trzeba mieć troszkę więcej rozumu . Niektórzy nabywają rozum z wiekiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoczerwony Miłorząb niezalogowany
9 lutego 2020r. o 12:10
Całe gimnazjum może być z Ciebie dumne. Koniecznie umieść foto na forum i na FB. Aha. Zabierz zegarek na targowisko i sprawdzaj czas, co cztery minuty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Eukomis niezalogowany
11 lutego 2020r. o 10:29
A Was co ugryzło? Czysta zazdrość, co?
Na początek wypróbuję Adriatikę z a potem zobaczę te Seiko oraz Festiny. W końcu dlaczego miałbym nie mieć całej kolekcji zegarków???

Zmoderowano 11.02.2020 godz.10:56 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Oczar niezalogowany
11 lutego 2020r. o 10:55
Widać jak się znacie. :) Ja mam EDOXA. Jak masz kasę to jedź do Wrocławia. Jak w "Damy i Wieśniaczki" tam mają "takie markowe" sklepy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Bluszczyk niezalogowany
11 lutego 2020r. o 18:32
a gdzie sklep dla wieśniaków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtopomarańczowy Len niezalogowany
11 lutego 2020r. o 18:36
W
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.