Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stać nas na maski dla bolesławian!
~Brązowawożółta Kolkwicja niezalogowany
25 marca 2020r. o 22:34
Dlaczego ten temat jest wśród najważniejszych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Wiśnia niezalogowany
25 marca 2020r. o 23:04
~~Stalowy Niecierpek napisał(a):
~~Makowa Miodunka napisał(a): Pan prezydent wydaje mi się czasami ze jest prezydentem Zgorzelca,gdy zabiera siebie i radnych na wizyte gospoarcza mającą lobbowac nieudane iwestycje szpitala w Zgorzelcu!!!! a moze zwizytowałby szpital zakazny w bolesławcu i odsłonił uroczyscie tablice z tą informacja na tle Akropolu w tle.Akropol to te kolumny niszczejące szumnie nazywane Nowym Blokiem Operacyjnym.Czyj to jest Prezydent ???Może woluntarycznie przyjdzie pomagac?ZAPRASZAMY PANA PREZYDENTA

Może tam szykuje sobie ciepłą posadkę...


oj lobbuje..z takim zapałem i taka troską ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Mahonia niezalogowany
26 marca 2020r. o 2:15
~Ciemnobursztynowy Goździk napisał(a): 7 zł za maseczkę w Marpolu????.....myślę ze UOKiK powinien się tym zainteresować.


W Provicie maski chirurgiczne jednorazowe były po 11 zł za sztukę. Pakowane po 5 sztuk. To jest dopiero żdzierstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Szparag niezalogowany
26 marca 2020r. o 10:42
Następny pomysłowy Dobromir. Nie wydawajmy na to, tylko na to. Budżet ustala rada gminy. Nie można sobie rzucać to na puszczę, to na dziki, to na onkologię. Zajmijcie się czym pożytecznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowy Nachyłek niezalogowany
26 marca 2020r. o 10:43
Macie racje ja kupiłam w sklepie ortopedycznym koło apteki klon ul.zgorzelecka minimalną buteleczke srodka odkazające za.....17z£.To sie naz.interes.....Tylko wiedzcie ze zerowanie w dobie nieszczescia i kryzysu to grzech chytry dwa razy straci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 marca 2020r. o 12:45
~~Złotobrązowy Ziarnopłon napisał(a): Cytat: "Reklama w Bolec.Info to tylko 600 masek."

No to apeluję teraz do redakcji Bolca, żeby za swoje pieniądze kupili teraz minimum 600 masek z Marpolu i przekazali je szpitalowi.
Co wy na to?


Jestem ZA. Bardzo podoba mi się ta propozycja. Jeśli tylko zwrócisz nam koszty druku, składu, kolportażu tych gazet, w których były te publikacje UM.
Gdy tylko otrzymamy tę kwotę od Ciebie to od razu zamawiamy 600 masek i przekazujemy je do szpitala.
Możemy też zrealizować wariant inny: Ty kupujesz maski za równowartość kosztów, które ponieśliśmy, my przeznaczamy cały zysk z tych zleceń). Jeśli jesteś zainteresowany i Twoja propozycja jest poważna - pisz pod [email protected]

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Frezja niezalogowany
26 marca 2020r. o 16:34
Szanowni! Nie odpieprzajcie takiej taniej demagogii - bo ręce opadają. Dobrze zarządzane miasto stać i na media i na zaopatrzenie w sytuacji kryzysowej. Ja rozumiem, że te parędziesiąt tysięcy nie jest łatwo strawić - ale tak już jest. Albo się liże rowa, albo dostaje pieniądze. Nie można cukierka zjeść i mieć. Cieszcie się ze swojej cnoty i dziennikarskiej rzetelności, a ci się prostytuują - mają kasę.

pozdrawiam
Bazyl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 marca 2020r. o 17:04
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Te maski za 7 zł są jednorazowego użytku?


Tak


Czyli bicie piany.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.