Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przewodniczący Rady przekaże dietę szpitalowi
~~Granatowa Jukka niezalogowany
26 marca 2020r. o 21:31
Dodam, że uprawianie polityki na lęku przed choroba i śmiercią jest słabe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowa Bakopa niezalogowany
26 marca 2020r. o 21:34
A to jeszcze Pan nic nie przekazał? Inni radni wpłacają ale nie piszą o tym po fejsbukach i portalach. Niech nie wie lewa co czyni prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
26 marca 2020r. o 21:34
~~Zielonkawobłękitny Łubinnik napisał(a): tani populizm


Przekaż 1000 zł, tak jak radny i pokaż, że też jesteś za. Chyba że jesteś radnym na chorobowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
26 marca 2020r. o 21:38
Napiszcie którzy to radni wpłacili ma rzecz szpitala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Krokosmia niezalogowany
26 marca 2020r. o 21:50
Relich 13 lat jest burmistrzem ale nigdy nie słyszałam żeby przekazał na cele dobroczynne chociaż 1 złotówkę a zarabia po 11 tys ,To nie jest lansowanie Pana Przewodniczącego tylko odruch serca ,wszyscy Radni w całej Polsce powinni tak postąpić .Panie Przewodniczący ma Pan mój szacunek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowordzawy Mak niezalogowany
26 marca 2020r. o 22:01
Tylko że szpital jednoimienny w Bolesławcu, nie jest teraz dla Bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoniebieska Mahonia niezalogowany
26 marca 2020r. o 22:01
Brawo! Piękny przykład dla innych. Lepiej działać i pokazywać, że się da niż tylko gadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Łubinnik niezalogowany
26 marca 2020r. o 22:04
~~Żonkilowa Krokosmia napisał(a): Relich 13 lat jest burmistrzem ale nigdy nie słyszałam żeby przekazał na cele dobroczynne chociaż 1 złotówkę a zarabia po 11 tys ,To nie jest lansowanie Pana Przewodniczącego tylko odruch serca ,wszyscy Radni w całej Polsce powinni tak postąpić .Panie Przewodniczący ma Pan mój szacunek .


A skąd wiesz że burmistrz nie pomagał / nie pomaga? to że burmistrz nie pisze o tym na FB to o niczym nie świadczy. Po prostu są tacy ludzie którzy nie chwalą się pomocą innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza