Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Standup w Concordii!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tomograf pomoże wykrywać wirusa
7612
bax 27 marca 2020r. o 18:52
~~Trawiasta Mina napisał(a): Tomograf jest potrzebny ale czy w szpitalu jednoimiennym będzie dostatecznie wykorzystany?Nawet jeśli tak,to wszyscy z podejrzeniem wirusa będą kierowani na CITO ...,teraz czas oczekiwania ma TK-CITO,to 3 dni ...i tak szybko ...
Jeśli dojdzie/będzie taka możliwość, to czy czas oczekiwania na badanie, nie wydłuży się? ...
Chyba szybciej będzie wymaz? nie mam pojęcia jak to sprawdzi się w praktyce :(...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morelowa Jeżówka 27 marca 2020r. o 19:00
Dawka promieniowania rentgenowskiego jakiemu poddane jest Twoje ciało jest tak duża, że prawdopodobieństwo, że umrzesz na raka jest dużo większa niż śmierć na koronawirusa. Śpijcie dalej. Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Sanwitalia 27 marca 2020r. o 19:29
~~Groszkowy Tulipanowiec napisał(a): Nie jesteśmy równi. Lewactwo jest równiejsze.


A to początek. Będzie gorzej, bo lewactwo uważa człowieka za najgorszą zarazę na Ziemi.A zarazę trzeba zniszczyć i będą niszczyć masowo ludzi. W każdy możliwy sposób.
Czas najwyższy to zrozumieć i walczyć z durnymi, lewicowymi ideami. które niszczą świat. Szykują nam totalitaryzm, jakiego jeszcze nie było.

PS.
Tomograf można wykorzystywać w obecnej sytuacji. I nie tylko w przypadku tego wirusa wczesna diagnoza uratowałaby wielu ludzi. Pewnie dużo więcej niż przy koronawirusie. I jest pytanie - dlaczego nie stawia się na profilaktykę i regularne, wymagane np. USG jamy brzusznej czy badania tomograficzne diagnozujące bardzo wczesne stadia raka? Ciekawe czy po zamieszaniu z koronawirusem tomograf będzie wykorzystywany do diagnostyki prewencyjnej czy tylko dla ciężko chorych? Zmoderowano 27.03.2020 godz.16:29 - powód: spam (moderator)


Pan c_en_zor nie rozróżnia moderacji od cen-zoory? Czy może poglądy kazały wyciąć linki, które pokazują co lewactwo wyczynia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Klon 27 marca 2020r. o 20:04
wolałbym dr Hałubca bez tomografu a nie mydlenie oczu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia 27 marca 2020r. o 20:46
~Bordowy Suchodrzew napisał(a): Wspaniała wiadomość, która budzi nadzieję w tych ciężkich czasach.
Skoro badanie jest powszechnie dostępne i możliwe do przeprowadzenia w krótkim czasie, na pewno przyczyni się do ochrony ludzkiego zdrowia i życia. W tym zdrowia osób z pierwszej linii frontu: zatrudnionych w służbie zdrowia. To im się należą najwyższe słowa uznania. Trzeba gorąco podziękować naszym lekarzom i diagnostom, że szukają drogi szybszej diagnozy, bo dostępność do testów i czas ich wykonywania (za co przecież odpowiada rząd) to czysta kpina.


Ale proszę Państwa to co widać na zdjęciu to nie tomograf ... gdyby ktoś miał wątpliwości, tomograf to urządzenie, na zdjęciu natomiast widać portret wielce szanownego celebryty bolesławieckiego, Pana Kamila Barczyka ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia 27 marca 2020r. o 20:49
Bernard napisał(a):
~~Trawiasta Mina napisał(a): Gdyby to badanie było skuteczne to wszędzie by to robiono. A nie testy.
To coś w rodzaju fake newsa


To nie fake.


Czy Wy jesteście normalni ? Czy Wy płacicie Panu K.B. za publikowanie jego zdjęć czy to on wam płaci za to że je publikujecie ...
Pan K.B. i niebrzydki jest i owszem, ale nie przypomina tomografu :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia 27 marca 2020r. o 20:52
~Morelowa Jeżówka napisał(a): Dawka promieniowania rentgenowskiego jakiemu poddane jest Twoje ciało jest tak duża, że prawdopodobieństwo, że umrzesz na raka jest dużo większa niż śmierć na koronawirusa. Śpijcie dalej. Dobranoc


Naprawdę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia 27 marca 2020r. o 20:57
Czy ja kiedyś jeszcze wejdę na Bolec.Info żebym nie musiała oglądać portretu wodza narodu, ojca nowoczesnej medycyny w Bolesławiecki zakaźnym, zbawcy naszego Covidowego i wybawcy tomografowego ... co to jest ?

To mają być wolne media ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.