Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Fiege - praca !
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cmentarz nie jest zamknięty ale...
~~Morelowy Szafirek 5 kwietnia 2020r. o 14:53
~Czerwonozłota Pysznogłówka napisał(a): Oszalec można tyle czasu nie można wyjść z domu.
TO TERAZ JUŻ WIESZ CO CZUJĄ ZWIERZĘTA W ZOO Z TĄ RÓŻNICĄ, ŻE TY W KOŃCU WYJDZIESZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Szczawik 6 kwietnia 2020r. o 9:43
~Orzechowy Tojeść napisał(a): Mam nadzieję, że nadgorliwych Policjantów spotka taka sama nagroda, jak tych co gorliwie działali w latach 80 - tych. Za łamanie konstytucyjnych praw i wolności zabrać emerytury !

GŁUPIEC! ONI pracują dla Twojego dobra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Miodunka 6 kwietnia 2020r. o 17:34
Dlaczego pan zarządca i pracownicy cmentarza, nie zbadali guntu, na którym chowaja ludzi ???? Na miejscu po działkach-- groby po dwuch miesiącach sie zapadaja . A pomniki stawiane po roku-- też sie wypatrzaja, zapadaja !!! Czy tak powinno być ???? Dlaczego zarządcy cmentarza, maja tylko ciagle PRAWA ?? a nie maja obowiązków ?? A z tymi tłumami na cmentarzu --to lekka przesada !! Przeciez małżeństwo,( skoro śpia w jednym łóżku ) nie będa spacerować po cmentarzu z metrówką !! Ja odwiedzam grób, często i bardzo żadko, kogos spotykam/.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.