Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cmentarz zamknięty do odwołania
~~Złocistobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 18:16
~~Piernikowa Kosodrzewina napisał(a):

, tobie też by odpyerdalało jakbyś był przed 40 -ką i nigdy żadnej baby .


rozumiem, że to ty jesteś w parze z tym hipokrytą i twoją du.pą się podnieca , dwa zboki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 18:25
~~Złocistobrązowa Kosodrzewina napisał(a):
skorn napisał(a): :]

Stąd ksywa: hipokrytaDopisane 07.04.2020r. o godz. 17:40:W świecie opóźnionych w rozwoju januszy tylko księża roznoszą wirusy ; )


no widzę właśnie, że koleś ma nierówno pod sufitem, takich bzdur jak on wypisuje dawno na żadnym forum nie widziałem


kosodrzewinko ...
sam sobie odpowiedz dlaczego debi.lne posty jakie pisze korniszon tak cię pobudzają i dlaczego się z nimi zgadzasz...
czy w imię zasady- swój ciągnie do swego?

spoko...nic a nic ci nie współczuję ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 18:39
skąd się biorą takie kreatury jak ty, opamiętaj się człowieku masz naje.bane we łbie już wiem dlaczego wszyscy cię unikają na tym forum i często piszesz sam ze sobą kilka postów jeden za drugim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Migdałowiec niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 18:44
moglibyście już przestać pyskować do siebie ? jeden ,drugi i trzeci siebie warci,

albo nie ,zawsze jest się z kogo pośmiać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modrawa Konwalia niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 18:50
Na cmentarz wolno wejść pod warunkiem że ma się założoną na siebie drewnianą skrzynie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 19:40
gdyby było wyśmienite to byś się tak nie produkował za każdym razem,ciesz się, że cię nie znam prywatnie tak jak koleś z którym piszesz, , pleciesz jak jakaś baba z bazaru co musi du.pę obrobić każdemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 19:59
a oczywiście że się cieszę ...

już dawno temu takich jak ty osobników wyeliminowałem ze swojego otoczenia...

ja nie ''obrabiam mu dupy'' bo mam zgoła całkiem odmienne preferencje...hahaha

on często robi sobie ''wycieczki'' w moją stronę więc dlaczego ja mam mu odpuścić?

zreszta pisze prawdę i opisuję brutalną dla niego ale jednak rzeczywistość ...

(jadę na zakupy więc się nie śpiesz z odpowiedzią )

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
7 kwietnia 2020r. o 20:29
jesteś okropnym człowiekiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.