Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Roman zapowiada cięcia
~Rudożółta Robinia niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 14:34
Trzeba było pandemii żeby stwierdzić że połowa urzędów jest nie potrzebna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Kosaciec niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 14:49
~Rudożółta Robinia napisał(a): Trzeba było pandemii żeby stwierdzić że połowa urzędów jest nie potrzebna.


Zmienisz zdanie, jeśli wydłuży ci się dwukrotnie czas załatwienia sprawy w tych urzędach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawowa Karagana niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 14:52
Na szybko - darmowe autobusy i straż miejska. Darmowe przejazdy to luksus, a to nie czas na luksusy. A straż miejska tak naprawdę nigdy nie była potrzebna. Grupa ludzi snujących się po ulicach, wg mnie bez sensu:( Dać połowę tej kasy policji, to będzie łapać liście w locie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 15:01
~~Brunatnoceglasty Kosaciec napisał(a):
~Rudożółta Robinia napisał(a): Trzeba było pandemii żeby stwierdzić że połowa urzędów jest nie potrzebna.


Zmienisz zdanie, jeśli wydłuży ci się dwukrotnie czas załatwienia sprawy w tych urzędach.

Ja w Urzędzie załatwiłem sprawę rok temu bo wymieniłem dowód .Przecież w tych urzędach jest więcej urzędników jak petentów .Jeśli nawet czas się trochę wydłuży to korona z głowy nam nie spadnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Tojeść niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 15:12
proponuje zmienić stanowisko Prezydenta na Burmistrza , prezydent miasta jest od 100 tys . mieszkańców a Bolesławiec ma około 30 tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Funkia niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 15:17
Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowoczerwona Bylica niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 15:26
Jeśli w mieście przed 1990 r.urząd sprawował Prezydent to tak zostaje.Wyjątek od zasady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrunatny Cyprysik niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 15:28
Najlepiej by został burmistrzem Zgorzelca I tam lobbowal radioterapia codziennie.bo przez 20 lat szpitalowi w Bolcu nie pomagal .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza