Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bolec - co z wideo?

13926
qwax_
20 kwietnia 2020r. o 15:41
W dniu dzisiejszym zauważyłem bezczelne usuwanie filmów, które mówią inaczej o koronawirusie niż media. Poniższy film juz 4 razy został usunięty z bolca (z reguły po kilkunastu minutach). po postach nie zostaje ŻADEN ślad!!
Czerpiecie wzorce z TV-PIS??
Czy może macie jakieś wytyczne z góry?? Czy film jest może za mało koszerny??
Przecież w tym filmie nie ma nic niestosownego!!
Autor bardzo rzeczowo i logicznie uspokaja nastroje...


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 kwietnia 2020r. o 18:46
qwax_ napisał(a): W dniu dzisiejszym zauważyłem bezczelne usuwanie filmów, które mówią inaczej o koronawirusie niż media.


qwax - jezeli post zawiera tylko i wyłącznie link i żadnej innej treści to jest/może zostać usunięty. To forum dyskusyjne, a nie wklejalnia linków.
Chcesz zaprezentować film - opisz go, postaw swoje tezy, odnieś się do filmu, i dołącz link do wideo.
Posty bez treści a tylko z linkiem będą usuwane.

Pozdrawiam,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 kwietnia 2020r. o 18:49
emem napisał(a):
qwax_ napisał(a): W dniu dzisiejszym zauważyłem bezczelne usuwanie filmów, które mówią inaczej o koronawirusie niż media.


qwax - jezeli post zawiera tylko i wyłącznie link i żadnej innej treści to jest/może zostać usunięty. To forum dyskusyjne, a nie wklejalnia linków.
Chcesz zaprezentować film - opisz go, postaw swoje tezy, odnieś się do filmu, i dołącz link do wideo.
Posty bez treści a tylko z linkiem będą usuwane.

Pozdrawiam,
Marcin

To niby wszytko jasne.
Niby, bo to nie były tylko linki, więc Twoja "definicja" nie ma tu zastosowania.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 kwietnia 2020r. o 18:49
Musisz wiedzieć qwax_, że takie filmy robi się wg pewnego szablonu. Stawia się tezę (w tym przypadku - fałszywa pandemia) i do niej dopasowuje się różne fakty, tak, żeby tworzyło to pozornie logiczną całość, a autor ze spokojem, mentorskim tonem, wyjaśnia ludziom co powinni myśleć oglądając zdjęcia i słuchając treści i ma sprawiać wrażenie spokojnego pomimo, że odkrył spisek wszech czasów. Takie psychologiczne triki.

I druga rzecz, jak połączyć fakt, że drużyna emema usuwa ten filmik pomimo, że nie cierpi partii rządzącej, Jaki by miała w tym interes. Odpowiedź jest dziecinnie prosta,nie podoba im się , to usuwają, po prostu. Robią i robili tak z wieloma innymi rzeczami na tym forum. Jego forum i robi sobie co chce. Dlatego my wieszamy na nim psy, ale dalej tu wchodzimy a on nas nie cierpi, ale że ma jakieś korzyści z naszych wejść (reklamy) i jakąś tam formę władzy, to nas toleruje : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 kwietnia 2020r. o 18:54
kc napisał(a): Dlatego my wieszamy na nim psy, ale dalej tu wchodzimy a on nas nie cierp


kc, to akurat błędny wniosek, bo ja Was lubię :-)

Pozdr,
Marcin

PS. Filmu o koronawirusie nie oglądałem ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 kwietnia 2020r. o 19:02
To odpowiedz szczerze, jak ludziom, których się lubi, na pytanie, dlaczego usuwaliście kilkukrotnie ten filmik ? Kilkukrotnie ktoś go usuwał, nie podając powodu. Ja też go wkleiłam, nie ma po moim poście śladu. Jedna rzecz to to, że był z komentarzem, bo widziałam. A druga to taka, że na forum jest wiele linków wklejonych bez komentarza i nie usuwacie ich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 kwietnia 2020r. o 19:05
kc napisał(a): To odpowiedz szczerze, jak ludziom, których się lubi, na pytanie, dlaczego usuwaliście kilkukrotnie ten filmik ? Kilkukrotnie ktoś go usuwał, nie podając powodu. Ja też go wkleiłam, nie ma po moim poście śladu. Jedna rzecz to to, że był z komentarzem, bo widziałam. A druga to taka, że na forum jest wiele linków wklejonych bez komentarza i nie usuwacie ich.


Muszę to sprawdziź - w którym to było wątku?

Pozdr,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 kwietnia 2020r. o 19:07
https://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=118483&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.