Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pat śmieciowy w Raciborowicach Górnych
~Czerwona Poziomka niezalogowany
20 kwietnia 2020r. o 21:38
Niech zaczną segregowac tak jak się należy A nie zdjęcia robią i wielkie gwiazdy internetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawobiały Rannik niezalogowany
20 kwietnia 2020r. o 21:43
Czerwona poziomko na tyle mieszkańców nie da rady , jest za mało pojemników
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobłękitny Wrotycz niezalogowany
20 kwietnia 2020r. o 21:47
Na tyle rodzin co tam mieszka to jest za mało kubłów dużo za mało. Wiem bo widziałam ten sajgon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
20 kwietnia 2020r. o 21:53
~Szarobłękitny Wrotycz napisał(a): Na tyle rodzin co tam mieszka to jest za mało kubłów dużo za mało. Wiem bo widziałam ten sajgon.


Albo za mało odbiorów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malachitowy Dzwonek niezalogowany
20 kwietnia 2020r. o 22:21
Pewnie spółdzielnia nie chce zamówić dodatkowych pojemników bo za każdy jest jakaś opłata. Częstotliwość odbioru jest taka sama jak od innych wielorodzinnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrna Kuningamia niezalogowany
20 kwietnia 2020r. o 23:39
Tyle pojemników to powinno być na jeden blok. W niektórych klatkach mieszka aż dwanaście rodzin i np dwa kosze na szkła mają starczyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amarantowy Wiąz niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 10:08
Śmieci ostatnio zdrożały i to sporo a wywóz jak był tak był. Teraz plastiki po światach nie wywozili a dopiero po długim weekendzie majowym - kto układa ten grafik. Chyba pomylił się z powołaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Rudbekia niezalogowany
21 kwietnia 2020r. o 12:25
mieszkańcy bloków to jacyś porąbani ludzie robią chlew w boksach a potem narzekają wypowiedzieć umowe spółdzielni i po problemie a zakład w lubkowie nie zbidnieje taka rada dla wójta i pani prezes zgk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza