Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rutkowski dla Bolec.Info ostro o policji i sądzie
~Rudobrązowa Czubatka niezalogowany
3 maja 2020r. o 6:37
Oglądajcie na yutube upadek kabaly 10części. Andrenochrom napój elit z krwi dzieci.Jestem w szoku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Aksamitka niezalogowany
3 maja 2020r. o 6:46
jeszcze?
jak długo już w nim jesteś?

właśnie dlatego nie mam zamiaru tego oglądać...

po co mi ''szok'' ? :]
tym twoim wklejaniem tego to tu ,to tam wystarczająco już jestem ''przerażony'' ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miętowa Skalnica niezalogowany
3 maja 2020r. o 7:56
Też mi detektyw od siedmiu boleści z praktyką w ZOMO.Zostawcie tą sprawę Policji!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowa Karagana niezalogowany
3 maja 2020r. o 8:14
1.Gdzie jest slowo chociazby "dziekuje" dla wszystkich pracujacych przy poszukiwaniach?
2. Spozywal alkohol jak zaginelo dziecko. Dobre, dobre. Stara spiewka dla naiwnych.
3. Na ktoryms z portali czytalem, ze rodzina miala zalozona "niebieska karte", jesli to prawda w rodzinie moze wystepowac:przemoc, awantury, brak prawidlowej opieki nad dziecmi.
4. Matka Kacpra wspomina tylko o ojcu, skupia na nim praktycznie cala uwage. Standardowe zachowanie gdzie sie cos wie i za wszelka cene chce sie wybielic podejrzanego. Tak sie nie robi w przypadku zwyklego zlodzieja.
5. Mysle, ze gosc gdyby cos zrobil dziecku to ze strachu przed wspolosadzonymi nic nie powie.
6.Apel do Was ludzie: dajcie pracowac policji, wiedza operacyjna nie pozwala czasami ujawniac szczegolow do mediow, robi sie to dla dobra toczacego sledztwa(chodzi o zebranie jak najwiekszego materialu dowodowego w sprawie).
7. Pan detektyw przyjezdza po wielu dniach, gdzie najbrudniejsza robote wykonaly sluzby. Teraz wypromuje patocelebrytke i siebie, a w najgorszym wypadku spie.rzy prace dochodzeniowa policjantow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Czosnek niezalogowany
3 maja 2020r. o 8:30
Wszyscy skupiamy sie na ojcu a moze to z matką jest cos nie tak.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognisty Szarłat niezalogowany
3 maja 2020r. o 8:58
Dolnośląska Policja to gorzej jak Przedszkole do niczego się nie nadają to przykre ale prawdziwe Tym bardziej Lubań i okolice...
Brawo Panie Rutkowski Niech Pan Pokaże Jak Się Zaczyna Sprawę..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Winorośl niezalogowany
3 maja 2020r. o 9:29
Zobaczycie, że Rutkowski odnajdzie dziecko. Inaczej by tu nie przyjeżdżał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Tygrysówka niezalogowany
3 maja 2020r. o 10:07
Ktoś mi tu podpowiedział,a może matka zabrała dzieciaka bo widziała,że ojciec się nie interesuje.Chciała dać mu nauczkę ,a jak zabrnęlo to za daleko sama nie wie jak się z tego wyplątać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza