Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Raport dla Dolnego Śląska - stan na 3 maja
~~Burozielona Psianka 4 maja 2020r. o 9:50
~Kasztanowy Rokitnik napisał(a): A bedzie jeszcze gorzej. Ledwo zdjeli zakazy by ludzie z głową się poruszali uważali na siebie i dbali o higienę. To wszystko jest po to,żeby sie niezarazac na wzajem nosic maskę i trzymać odstęp. A ludzie jak bydło, do lasu, na spacery, na miasto. Co to ku,wa jest. W takim tepie za 2 góra 3 tygodnie będziemy padać jak muchy. Nie nadąża nam grobów kopać. Po,eb.ny naród.Ty już przegrałeś walkę z COVID-19 - w głowie masz lęk i nie jesteś zdolny do samodzielnego funkcjonowania. Wyłącz TV !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białawy Szupin 4 maja 2020r. o 11:46
A gdzie w statystykach ujęty Chojnów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Winorośl 4 maja 2020r. o 11:56
~Białawy Szupin napisał(a): A gdzie w statystykach ujęty Chojnów?


Kłamią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Skalnica 5 maja 2020r. o 9:07
Kasztanowy rokitnik nie oglądaj telewizji,masz już wyprany mózg. Prędzej od tej maseczki nabawisz się zapalenia płuc.Wlacz myślenie,cieszę się świeżym powietrzem bez maseczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Fiege - praca !