Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory 28 czerwca!
~~Rdzawa Skimia niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 9:20
kurde .... a kto dokonal najwiekszej POdwyzki skladek ...?? w historii ??

i czyje to slowa - pieniedzy nima i nie bedzie :)

konkurs do wygrania nagrody !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawowa Magnolia niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 9:37
Bolce, zdejmicie ze strony tę pseudosondę! Ja sam oddałem w niej kilkanaście głosów. A więc nie ośmieszajcie się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Kuflik niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 14:37
Cześć. Jestem Rafau.

Kandyduję z partii założonej przez komunistycznego agenta, który współpracował z instytucją podległą SB.

Moja mama była zarejestrowana w SB jako TW, jej teściowa (z pierwszego małżeństwa) była zresztą etatową funkcjonariuszką UB, a brat jej teścia to bardzo znany komunistyczny propagandysta.

Zachwycam się Bolkiem i nie przeszkadza mi, że udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że był konfidentem SB.

W jak najlepszym świetle przedstawia mnie i moją kandydaturę stacja telewizyjna założona przez dwóch biznesmenów zarejestrowanych przez SB - tych, którzy uciekli ze stanowisk na 24 godziny przed wprowadzeniem ustawy lustracyjnej i przerzucili stanowiska na członków rodziny.

Dotuję fundację Jolki, tajnego współpracownika SB, po spotkaniu z którą (i z jej mężem, również esbekiem od zadań specjalnych) w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach, tego samego dnia zmarł nagle i niespodziewanie ksiądz Blachnicki. Dziś przeznaczam z pieniędzy podatników gigantyczne dotacje dla tęczowej fundacji prowadzonej przez tę esbecką funkcjonariuszkę.

A potem, jakby nigdy nic, wychodzę do ludzi i powołuję się na... Emila Barchańskiego, licealistę, który z otwartą przyłbicą walczył przeciwko SB i nagle "utopił się w Wiśle" na kilka dni przed tym, jak zamierzał w sądzie zidentyfikować esbeków, którzy go bili podczas przesłuchania.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że mój odmóżdżony całymi dekadami lewackiej propagandy elektorat jest w większości zdecydowanie zbyt "dyskretny intelektualnie", żeby połączyć te kropki w całość. I będzie doszukiwał się w faktach teorii spiskowej.

Pozdrawiam i liczę na wasze głosy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobłękitny Plektrantus niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 19:59
Duda najlepszym prezydenten
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konopny Niecierpek niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 20:19
Tylko Duda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Wiciokrzew niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 23:00
Ludzie którzy piszą że dalej ma być dalej P P Duda to są ludzie chorzy psychicznie dobrze że w naszym mieście jest szpital psychiatryczny to mogą się udać po poradę psychiatry napisał Goniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitny Aster niezalogowany
5 czerwca 2020r. o 23:34
'Leśne Ruchadło' za adriankiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Gunera niezalogowany
6 czerwca 2020r. o 5:21
Opozycji wydaje się, że PiS odda władzę w sposób demokratyczny, bez walki. Oceniają wroga według siebie. PiS żadnej władzy nie odda, bo jego politycy za dużo nakradli i popełnili za dużo przestępstw. Im szybciej opozycja to zrozumie i przejdzie do czynnej walki z kaczyzmem, tym szybciej Polska stanie wolna i demokratyczna. Nie ma co palić świeczek, trzeba brać pały i pogonić szaloną kaczkę z Żoliborza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza