Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Słuchajmy Trzaskowskiego
~~Żółtawordzawy Głóg niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 13:20
Bernardzie, jasne, że ważne by dobrze i inteligentnie mówić w ojczystym języku. Kłopot jednak w tym, by złotousty polityk był konsekwentny wobec swoich własnych słów i deklaracji, a tego Panu Trzaskowskiemu brakuje szczególnie. I tu już nawet nie idzie o obietnice "warszawskie". Pan Rafał mijał się ze swoimi słowami i w PE, i w czasie, gdy był w rządzie, a i gdy "społecznie" reprezentował obecną opozycję. To po prostu "urodzony, notoryczny kłamca". I wsio rawno, czy ktoś kłamie z użyciem ordynarnego języka, czy wykwintnie i w zgodzie z językowymi normami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Bakopa niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 13:31
Byłeś kolego w ostatnim czasie w Warszawie? Czy widziałeś ją tylko w migawce na TVPis?
Warszawa tak samo się wali jak Polska wstaje z kolan, choć pewnie nie zrozumiesz co autor chciał przekazać.
Polecam.. bilet drogi nie jest, paliwo też jakoś tanie ostatnio.

Miłego dnia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawy Głóg niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 14:16
A wiesz, byłem w Warszawie. Niedługo przed pandemią. I rozmawiałem ze znajomymi tam mieszkającymi-nie z PiS. Psioczyli na ratuszową biurokrację, bizantyjskie niemal życie urzędników bliskich prezydentowi miasta, niedostępność władzy (nawet na szczeblach dzielnic, w których rządzą PO-wcy), transport publiczny i niszczenie zieleni miejskiej. Stolica też mi niczym nowym nie zaimponowała. No może z wyjątkiem udostępnienia kilku ulic w centrum, które były wyłączone z ruchu z powodu budowy metra. Ale może czegoś nie zauważyłem. Oświeć mnie zatem w temacie świetnego rozwoju miasta za czasów pana Trzaskowskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskoszara Calibrachoa niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 14:40
Trzaskowski to po prostu kolejna chwilowa sezonowa "reklama na koszulce" po zużytym już Palikocie, Petru i coraz bardziej wychodzonym już Biedroniu.
Nie wyszło z tamtymi partaczami to następny na taśmie już jedzie.
Facet, który nie jest w stanie zrealizować niemal żadnej obietnicy wyborczej zdążył póki co zasłynąć właśnie z TEGO, że po prostu kłamie nałogowo, choć jakże te kłamstwa pięknie brzmią. Lemingi widocznie kochają przystojnych cym..ałów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczarny Buk niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 15:03
Ty trzadkowski jesteś glupi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Bakopa niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 15:51
~~Żółtawordzawy Głóg napisał(a): A wiesz, byłem w Warszawie. Niedługo przed pandemią. I rozmawiałem ze znajomymi tam mieszkającymi-nie z PiS. Psioczyli na ratuszową biurokrację, bizantyjskie niemal życie urzędników bliskich prezydentowi miasta, niedostępność władzy (nawet na szczeblach dzielnic, w których rządzą PO-wcy), transport publiczny i niszczenie zieleni miejskiej. Stolica też mi niczym nowym nie zaimponowała. No może z wyjątkiem udostępnienia kilku ulic w centrum, które były wyłączone z ruchu z powodu budowy metra. Ale może czegoś nie zauważyłem. Oświeć mnie zatem w temacie świetnego rozwoju miasta za czasów pana Trzaskowskiego.


Nie oświecę Cie, nie jestem fanem pana Trzaskowskiego, nie monitoruję jego poczynań, mój post odnosił się do stwierdzenia, że "Warszawa się wali".
Nadmierna biurokracja jest problemem w całym kraju, nie tylko w Warszawie.
Bizantyjskie życie? Jak ono się objawia? I czym się różni od życia innych polityków (u władzy) w naszym kraju? Problem również raczej narodowy..
Niedostępność władzy? Nie wiem, nie wypowiem się, nie szukałem nigdy kontaktu.
Dla mnie transport publiczny (oprócz faktu, że stolica Europejskiego kraju ma raptem 1,5 linii metra....) jest świetny. Nie oczekuję też cudów, że jakikolwiek prezydent z jakiegokolwiek obozu w ciągu niecałych dwóch lat kadencji wybuduje nowe linie... to trochę dłuższy proces.
Kilka ulic w centrum zamknięte przez budowę metra? To chyba nie przed tą pandemią byłeś w Warszawie.. może miałeś na myśli powódź w 97 (też na P)? Mniej więcej po tym okresie oddano centralne odcinki metra do użytku ;)

Tak czy owak, życzyłbym nam wszystkim aby więcej miast się tak waliło jak Warszawa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 czerwca 2020r. o 15:59
~~Karminowoczerwona Cykoria napisał(a):
~~Różowy Len

Słychać wycie ..... wyśmienicie !!! [/c napisał(a):

alter nie świruj...:]

wyjecie z rozpaczy że Trzaskowskiemu rośnie a wam wręcz opada...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiały Modrzew niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 16:14
Nie wierzę p. Trzaskowskiemu ani jednemu słowu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza