Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'Konfederacja ' jest partią prorosyjską?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lipca 2020r. o 12:49
qwax_ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
A tak na poważnie Ksawery Ty też olejesz drugą turę , no powiedz mi , że kłamie :)

Ja już głosowałem w tych wyborach, a z racji tego, że mój kandydat nie wszedł do II tury, więc ja wybory już zakończyłem.
A z tej dwójki nikt nie zasługuje na wybór ;)


O i tej wersji się trzymajmy :) Ksawery masz u mnie piwo :) Uwielbiam Mądrych Ludzi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowa Jodła niezalogowany
10 lipca 2020r. o 13:00
Trzaskowski tak bardzo chce być prezydentem, że na ostatniej prostej postawił na metodę łopatologiczną "Jestem za, a nawet przeciw".
Chłop se wymyślił, że jak w dni parzyste będzie za kartą LGBT, a w dni nieparzyste przeciw LGBT to pozyska kandydatów z obu stron.
I teraz dziwić się, że Duda kolejne lat będzie prezydentem skoro Rafał i jego sztab robią co tylko w ich mocy aby zniechęcić do siebie ludzi logicznie myślących .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Azalia niezalogowany
10 lipca 2020r. o 13:26
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 lipca 2020r. o 13:36
Horus napisał(a): [
przecież gdyby pisdzielce mieli możliwość ''nie wyrażenia zgody'' :] to by to zrobili i już by mieli swojego ''prezydeta''

Po raz kolejny się mylisz - w czasie, gdy jeszcze kandydowała Kidawa, Duda nie miał ponad 50% poparcia, a dodatkowo to poparcie systematycznie malało, więc II tura była pewna.
Pytanie tylko, kto byłby w II turze z Dudą? Może Hołownia, może Biedroń, a może Bosak... ;)
I kogo z tych kandydatów PIS bałby się najbardziej? ;)
Więc umiesz teraz odpowiedzieć, dlaczego PIS ZGODZIŁ SIĘ NA PODMIANKĘ KANDYDATA??
Jeśli nie chcesz/nie umiesz odpowiedzieć, to podaj chociaż przepis prawny, który jasno mówi, że można było podmienić kandydata lub też zabraniający takiej podmiany :)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Jukka niezalogowany
10 lipca 2020r. o 13:40
Nie odpowie bo horusfalco to przygłup.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
10 lipca 2020r. o 13:42
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): [
przecież gdyby pisdzielce mieli możliwość ''nie wyrażenia zgody'' :] to by to zrobili i już by mieli swojego ''prezydeta''

Po raz kolejny się mylisz - w czasie, gdy jeszcze kandydowała Kidawa, Duda nie miał ponad 50% poparcia, a dodatkowo to poparcie systematycznie malało, więc II tura była pewna.
Pytanie tylko, kto byłby w II turze z Dudą? Może Hołownia, może Biedroń, a może Bosak... ;)
I kogo z tych kandydatów PIS bałby się najbardziej? ;)
Więc umiesz teraz odpowiedzieć, dlaczego PIS ZGODZIŁ SIĘ NA PODMIANKĘ KANDYDATA??
Jeśli nie chcesz/nie umiesz odpowiedzieć, to podaj chociaż przepis prawny, który
jasno mówi, że można było podmienić kandydata lub też zabraniający takiej podmiany :)



Tylko nie mów ,że PIS bał się Bosaka, po pierwsze w drugiej turze znalazł by się Hołownia który na pewno był najlepszym kandydatem z całej stawki .Co do konfederacji jest to zlepek kilku ugrupowań które pis wchłonie jak wieloryb plankton .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lipca 2020r. o 15:55
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): [
przecież gdyby pisdzielce mieli możliwość ''nie wyrażenia zgody'' :] to by to zrobili i już by mieli swojego ''prezydeta''

Po raz kolejny się mylisz - w czasie, gdy jeszcze kandydowała Kidawa, Duda nie miał ponad 50% poparcia, a dodatkowo to poparcie systematycznie malało, więc II tura była pewna.
Pytanie tylko, kto byłby w II turze z Dudą? Może Hołownia, może Biedroń, a może Bosak... ;)
I kogo z tych kandydatów PIS bałby się najbardziej? ;)
Więc umiesz teraz odpowiedzieć, dlaczego PIS ZGODZIŁ SIĘ NA PODMIANKĘ KANDYDATA??
Jeśli nie chcesz/nie umiesz odpowiedzieć, to podaj chociaż przepis prawny, który
jasno mówi, że można było podmienić kandydata lub też zabraniający takiej podmiany :)



Tylko nie mów ,że PIS bał się Bosaka, po pierwsze w drugiej turze znalazł by się Hołownia który na pewno był najlepszym kandydatem z całej stawki .Co do konfederacji jest to zlepek kilku ugrupowań które pis wchłonie jak wieloryb plankton .


Nie sądzę , że jak plankton . Zbyt wielu ludzi poszło głosować na Konfederatów . A to jest na prawdę twardy elektorat , bo z wiedzą , nie wiarą . Miłościwie nam panujący Andrzej Duda walną taki koncert życzeń w Bolesławcu , że nawet tolerancyjnej Pannie szczena opadła . Nie mówiąc o Wrocławiu . Ciekawym skąd weźmie kasę , jeśli nie będzie drukował :) Bo moim zdaniem z tego społeczeństwa już więcej wydusić się nie da :) Dług przekroczył bilion , a każdy z nas razem z moją Wnusią Natali ma do zapłacenia ponad pięćdziesiąt kawałków cholera wie komu. Trzydzieści lat psu w dupę ... transformacji ustrojowej i dalej z ręką w nocniku :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 lipca 2020r. o 16:11
Pannazdzieckiem napisał(a): Ciekawym skąd weźmie kasę , jeśli nie będzie drukował :) Bo moim zdaniem z tego społeczeństwa już więcej wydusić się nie da :) Dług przekroczył bilion , a każdy z nas razem z moją Wnusią Natali ma do zapłacenia ponad pięćdziesiąt kawałków cholera wie komu. Trzydzieści lat psu w dupę ... transformacji ustrojowej i dalej z ręką w nocniku :)

Już mają plan skąd wziąć ekstra 100 miliardów ;)
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/chcesz-byc-milionerem-to-nic-trudnego-wystarczy-zaufac-wladzy-juz-przeciez-to-przerabialismy-kiedys-takie-banknoty-kazdy-nosil-w-swoim-portfelu-2020-07

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego