Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'Konfederacja ' jest partią prorosyjską?

211
skorn
10 lipca 2020r. o 16:40

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lipca 2020r. o 17:06
Dzięki Ksawery , nie znałem Pana Tutko , ale mówi jak jest . Chodzi o stcholcmanową konstytucję i paragraf 220 . Nie mam bólu , żeby Morawiecki drukował ile wlezie i rozdawał komu trzeba . Wquwia mnie , że każdy minister finansów , czy premier , jak długo sięga pamięć Starej Panny stał na straży żydobankskierskiego geszeftu patrioci od siedmiu boleści . Od lat o tym pisze i pomimo dobrych zmian , nic się nie zmieniło.

Trzecia droga Konfederacja . Olejcie wybór między dżumą , a cholerą :)

Jak Panna i Ksawery :)

Ostatnim władcą mamony w Polsce był Gierek . Dług został spłacony . Dług jaki mamy dzisiaj nawet wnuk mojej Wnusi Natali nie spłaci . To jest po prostu niemożliwe .

Trzecia droga Drodzy Państwo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 lipca 2020r. o 17:51
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): [



przecież gdyby pisdzielce mieli możliwość ''nie wyrażenia zgody'' :] to by to zrobili i już by mieli swojego ''prezydeta''



PIS ZGODZIŁ SIĘ NA PODMIANKĘ KANDYDATA??

a miał inne wyjście?
zresztą nie było w tym żadnej zgody pisdzielców...
po prostu musieli to przyklepać ...
ale ty nadal błądzisz ...

byłeś niekiedy zabawny ,teraz jesteś śmieszny ...

ale jeszcze trochę się powysilasz i wtedy ci może wytłumaczę ...;)

tak jak ci wytłumaczyłem po czasie kto zarzucił Winnickiemu przymykanie oczu na kolesi z jego ugrupowania maszerujących z faszyzującymi hasełkami w marszu zwanym ''narodowym''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowy Przypołudnik niezalogowany
10 lipca 2020r. o 17:55
Ostatnie podrygi POmylencow mają przegrana na 100% .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 lipca 2020r. o 18:19
Horus napisał(a):
PIS ZGODZIŁ SIĘ NA PODMIANKĘ KANDYDATA??

a miał inne wyjście?
zresztą nie było w tym żadnej zgody pisdzielców...
po prostu musieli to przyklepać ...

Musieli to przyklepać, a jednocześnie nie było w tym żadnej zgody PIS? Dobre ;)
A kto by im zabronił na niedopuszczeni Trzaskowskiego do wyborów??
Przecież oni robią co chcą. Chyba wiesz o tym najlepiej ;)
I pokaż mi przepis prawny, który pozwala na taką podmiankę :)
Przestań chociaż raz cytować zasłyszane w twoich mediach niusy i sam rusz łepetyną.
PS.
I dalej uważasz, że PIS i PO to śmiertelni wrogowie? ;)[img=1594397927_3t5uysb.png]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Wiąz niezalogowany
10 lipca 2020r. o 18:42
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
PIS ZGODZIŁ SIĘ NA PODMIANKĘ KANDYDATA??

a miał inne wyjście?
zresztą nie było w tym żadnej zgody pisdzielców...
po prostu musieli to przyklepać ...

Musieli to przyklepać, a jednocześnie nie było w tym żadnej zgody PIS? Dobre ;)
A kto by im zabronił na niedopuszczeni Trzaskowskiego do wyborów??
Przecież oni robią co chcą. Chyba wiesz o tym najlepiej ;)
I pokaż mi przepis prawny, który pozwala na taką podmiankę :)
Przestań chociaż raz cytować zasłyszane w twoich mediach niusy i sam rusz łepetyną.
PS.
I dalej uważasz, że PIS i PO to śmiertelni wrogowie? ;)[img=1594397927_3t5uysb.png]


Zawsze mówię, że PO i PiS to to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Wiąz niezalogowany
10 lipca 2020r. o 18:45
skorn napisał(a):


Nic dodać, nic ująć. :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 lipca 2020r. o 19:41
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
PIS ZGODZIŁ SIĘ NA PODMIANKĘ KANDYDATA??

a miał inne wyjście?
zresztą nie było w tym żadnej zgody pisdzielców...
po prostu musieli to przyklepać ...

Musieli to przyklepać, a jednocześnie nie było w tym żadnej zgody PIS? Dobre ;)
A kto by im zabronił na niedopuszczeni Trzaskowskiego do wyborów??
Przecież oni robią co chcą. Chyba wiesz o tym najlepiej ;)
I pokaż mi przepis prawny, który pozwala na taką podmiankę :)


dalej nie wiesz co piszesz a że dzień się kończy a jutro ...wiadomo , więc ci coś wyjaśnię bo piszac do mnie bym ruszył łepetyną sam masz z tym ewidentne problemy...;)


pisdzielce się bali ogłoszenia kolejnych wyborów dlatego sam ''zombie'' terlecki namawiał mckwacza do przesunięcia terminów...to by WYMAGAŁO startu Kidawy co przecież pisdzielcom było by na rękę przy jej tak niskim poparciu...czyż nie?
ale to rodziło problem z podważaniem takiej decyzji nawet przez sąd ...
dlatego mckwacz wymiękł i to on zadecydował o nowej ordynacji ale to qwaxiku pociągnęło za sobą kolejne zagrożenie o którym mckwacz nie wiedział bo nie spodziewał się tak wysokiego poparcia dla Trzaskowskiego ...
a właśnie to- teraz czytaj ze zrozumieniem ;)- POZWOLIŁO na wprowadzenie do tego wyścigu nowych kandydatów w tym właśnie Trzaskowskiego

więc nie pierdziel tu farmazonów że to pis POZWOLIŁ na wymianę tylko POZWOLIŁA na to nowa ordynacja a której zapisów mckwacz nie przewidział ...
ot myślał że KO z tego nie skorzysta i te kilka dni jakie sami dali Trzaskowskiemu nie wystarczy na zebranie tych wymaganych podpisów ...
a tu szok...zebrał o wiele więcej głosów poparcia i teraz i mckwacz i sam ''budyń'' trzęsą porciętami ...

czytaj więcej ,myśl samodzielnie ...
więcej rozsądku -mniej emocji...;)

możesz mnie nie lubić za moją niechęć do Bosaka ,winnickiego ,andruszkiewicza czy braunów i korwinów ...-nie dbam o to ...

i jeszcze jedno- kiedy zachowasz pewien poziom wypowiedzi i ja zachowam się względem ciebie fair...


wiesz o czym piszę?

a Trzaskowski mam nadzieję wygra :)
jeśli na NASZE ;) nieszczęście wygra ''budyń'' i ty to odczujesz ...

twój Bosak i korwin nie ...i ty zapewne wiesz dlaczego ...;)




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza