Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika murem za PIS

22258
#Horus nieaktywny
17 czerwca 2020r. o 20:55
to szczegół ...
czekajmy dalej ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Cykoria niezalogowany
17 czerwca 2020r. o 21:59
komuch przy pisowcu jest kryształem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
18 czerwca 2020r. o 9:11
~~Pszeniczna Cykoria napisał(a): komuch przy pisowcu jest kryształem

Ty chyba młody jesteś i nie miałeś okazji posmakować komuny. Dlatego wypisujesz głupoty. Stara komuna choć trochę bała się Kościoła. Ta, która nadejdzie, nie będzie bała się niczego. Niestety. Przyjdzie czas że zatęsknisz za PiS-em i będziesz ze łzami w oczach wspominał czasy gdy PiS rządził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Cykoria niezalogowany
18 czerwca 2020r. o 9:25
https://oko.press/panstwowa-ziemia-dla-kosciola/

wszyscy zatęsknimy za Polską niepodległą ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
18 czerwca 2020r. o 9:27
Cykoria rozbawiłeś mnie . Szkoda że nie dostałeś po nerach kilka razy od milicjantów . No chyba że sam jesteś emerytowanym milicjantem i odebrali emeryturę to rozumie że nie lubisz PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Cykoria niezalogowany
18 czerwca 2020r. o 9:32
milicjanci teraz dostali podwyżki od reżimu pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Lilak niezalogowany
18 czerwca 2020r. o 10:37
~~Żółtawozielona Gynostemma napisał(a): Cykoria rozbawiłeś mnie . Szkoda że nie dostałeś po nerach kilka razy od milicjantów . No chyba że sam jesteś emerytowanym milicjantem i odebrali emeryturę to rozumie że nie lubisz PIS .


No tak! Można teraz bez problemu "dostać pałą" od co ambitniejszych funkcjonariuszy służb porządkowych PiS i Policji. Wystarczy tylko się nie zgadzać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 czerwca 2020r. o 13:21
~~Różowy Len napisał(a):
~~Pszeniczna Cykoria napisał(a): komuch przy pisowcu jest kryształem

Ty chyba młody jesteś i nie miałeś okazji posmakować komuny. Dlatego wypisujesz głupoty. Stara komuna choć trochę bała się Kościoła. Ta, która nadejdzie, nie będzie bała się niczego. Niestety. Przyjdzie czas że zatęsknisz za PiS-em i będziesz ze łzami w oczach wspominał czasy gdy PiS rządził.


Czy osoba potrafi sobie wyobrazić kraj bez PiS , PZPR , PO , SLD , AWS i innych ?
Wolę tęsknić za krajem normalnym wolnym od politycznej i religijnej indoktrynacji.
Poniżej ci którzy trzymają władzę.[img=1592479318_zoy5v0b.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza