Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gowin o mowie nienawiści
22258
#Horus nieaktywny
16 czerwca 2020r. o 21:43
jak to kto?

Policja...na trzy zmiany ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 21:56
~~Zgniłozielona Trzmielina napisał(a): a ,kto będzie pilnował ,tego banera?

Mam pytanie kto jest właścicielem tego skweru ? bo jeśli Urząd Miasta to czy można tam obok banery Pisu ustawić banery pozostałych kandydatów ,A jeśli właścicielem jest Kler to znaczy ,że oni w Boga nie wierzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marengo Wrotycz niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 22:01
To nie był,nie jest i nigdy nie będzie mój prezydent
Nigdy kogoś z takimi ograniczeniami myślowymi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Miodunka niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 23:13
czy nie denerwuje Państwa, którzy czytacie te wpisy na tym portalu, jak ludzie związani lub podpuszczeni przez liberałów i lewicowych komunistów piszą bzdury używając wymyślonych nie wiem przez kogo słów , typu: Mowa nienawiści, homofobia i inne tego typu określenia, o których wiele razy słyszeliście.
A ja jak tego słucham to widzę , że im bardziej tracą poparcie ugrupowania liberalne i lewicowe to wtedy nasila się atak na prawicę, bo tak naprawdę rządzić oni nie potrafią i tylko wiecznie straszą ludzi PiS-em. Ale tak naprawdę robi się to mdłe! i mimo że na tym portalu nie lubi się prawicy to i tak mądrych ludzi jeszcze jest dużo i nie dadzą się wprowadzić w maliny. A jeśli chodzi o tego osiołka egipskiego to jest naprawdę przez kogoś nakręcony i nic prawdziwego jeszcze nie napisał w swoich wielu politycznych wywodach. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rumiana Pietruszka niezalogowany
17 czerwca 2020r. o 5:48
Trzeba być ślepym albo idiotą żeby głosować na Dudę! Tylko nieudacznicy oddadzą głos na złodzieja z pisu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowoniebieski Zawciąg niezalogowany
17 czerwca 2020r. o 8:35
To jest właśnie mowa nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Ślazówka niezalogowany
17 czerwca 2020r. o 8:48
jak nastał p Duda pierwszą ustawe jaką podpisał to był przymus szczepień ,a jak wiadomo wszystkim mądrym że szczepionki to śmierć ,więc prosze mi powiedzieć cz ja mogę na kogoś takiego głosować ? no nie nie ma w Polsce godnego kandydata który by reprezentował Polske i Polaków,obecni kandydaci na prezydenta nie spełniaja podstawowych oczekiwań narodu 1 kwota wolna od podatku 18 000 zł 2 najnizsza krajowa 4500 netto(obniżone koszty pracy do 270 zł) 3 zniesiony podatek dochodowy 4 zniesiony podatek konsumpcyny 5 wszystkie szczepienia dobrowolne 6 przywrócenie służby zdrowia do kondycji zapewniającej bezpieczeństwo 7 zniesienie ustawy 1066 i 447 ,.,.8 wszystkie kopaliny w rekach polaków i dywidenda dla kazdego obywatela POLSKIEGO od sprzedanych kopalin,uwierzcie mi że mamy tyle złota gazu srebra tytanu miedzi itp że polacy przez najbliższe 700mlat nie musieli by pracować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Omieg niezalogowany
17 czerwca 2020r. o 8:50
~Brunatnofioletowa Sosna napisał(a): Gdzie był Adaś???

z Mateuszkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza