Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie ma miejsca na ciszę!
~~Jasnozielona Krokosmia niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 8:28
Nie jestem za żadną partią polityczną,jestem katolikiem i powiem tak. Dziewczyno , co ty masz do kościoła? Możesz mieć do księży za ich czyny,ale nie do całej wspolnoty, w tym normalnych ludzi,którzy tam przebywają. Przypomnę,że w Boże Ciało grupa młodych ludzi ze śwrodowiska LGBT tańcowała, robiąc z siebie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Driakiew niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 8:32
Młoda damo, spójrz na ten list właśnie z perspektywy dobrego katolika, bo takich jest większość, a dostrzeżesz, że swoim listem robisz dokładnie to samo, co krytykujesz. Więcej dojrzałości w życiu życzę, redakcji również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Krokosmia niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 8:39
hemi napisał(a): Ja powiem tak:
Jestem tolerancyjny , nie mam nic przeciwko ludziom LBGT , niech każdy robi w swym prywatnym zyciu co chce , jak chce i tyle ,ale...
Homo,les,czy trans, to nie jest NORMALNE , w sensie uczmy dzieci i siebie ,że sa osoby o innej orientacji i nalezy je szanować ,ich prywatność ,ale nie traktujmy ich jako normalność.
Normalność ,to hetero i tyle.



I w tym jest problem.Oni myślą,że to normalność,że normalne jest,gdy dziecko ma 2 tatusiow albo 2 mamusie. Dlatego uderzają w rodziny i kościół. Odkąd świat ludzki istnieje, męzczyzna i kobieta dają życie drugiemu człowiekowi.Później poprzez wychowanie dają mu wzorce. Taki jest porządek rzeczy,natury. Nie ma przyzwolenia na nauki LGBT w szkołach,to już jest za dużo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudożółta Petunia niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:02
Młodzi to najpierw za naukę się wezmą a nie polityką się bawią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:04
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Stalowy Niecierpek napisał(a):
~~Koralowa Krzewuszka napisał(a):
~~Stalowy Niecierpek napisał(a): Wystarczy popatrzeć na te ich całe parady...
Niech sobie w domu robią co chcą i wkładają sobie nawet drut kolczasty, ale żeby się z tym obnosić i żądać z tego powodu jakichś przywilejów.
Wystarczy popatrzeć na konkurencyjny portal, gdzie można się wyrzygać na katolików z gorącą aprobatą redaktorki, ale jakikolwiek komentarz że nie podoba mi się to co robią lpg jest natychmiast usuwany. To jest tolerancja wg lpgt.

Ale słuchać Martyniuka na koncercie i rzygać pod siebie to jest ok?

Od discopolo to jest lpg i nasi urzędnicy. Jak to jeden z nich stwierdził że szkoła muzyczna jest niepotrzebna bo za dużo jest bezrobotnych grajków.
A wyrzygać to się mogę na tych paradnych dewiantów.

LPG to jest CPN gdzie się tankuje gaz do samochodu.

Jeden ch...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnożółty Jabłoń niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:20
Co za wzruszająca wypowiedź...tak mnie to poruszyło!
łzy spływają mi po policzkach.
Kraj NIETOLERANCYJNY! Geje i lesbijki muszą chować się po kanałach i lasach. Mają zakaz chodzenia po chodnikach. Nie ma mowy, żeby mieli prawo do studiowania, do wspólnego życia! Tylko swinegersi i zoofile nie roszczą jeszcze pretensji, ale to pewnie tylko kwestia czasu jak i ich zaczną prześladować krwiożerczy katolicy. NDzień po dniu, prawdopodnie, co minutę na rynku każdego polskiego miasta rytualnie kamienuje się gejów. Lesbijki są celowo przymuszane do za mąż pójścia.
Nie ma mowy, żeby jakiś gej mógł być dziennikarzem, sportowcem, posłem czy choćby prezydentem Słupska. To nie w Polsce! Tu jest strach, katolicki ucisk, dzicz i zamordyzm.
Właściwie to już tylko Korea Północna, Somalia i Polska są strefami takich represji. Całym sercem wspieram te mniejszości ucisnione. Niestety zmuszony jestem robić to anonimowo, bo obawiam się, że za jawne wsparcie mogę zostać inwigilowany i razem z rodziną skończyć w więzieniu.
Trzymajcie się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:27
~Jasnożółty Jabłoń napisał(a): Co za wzruszająca wypowiedź...tak mnie to poruszyło!
łzy spływają mi po policzkach.
Kraj NIETOLERANCYJNY! Geje i lesbijki muszą chować się po kanałach i lasach. Mają zakaz chodzenia po chodnikach. Nie ma mowy, żeby mieli prawo do studiowania, do wspólnego życia! Tylko swinegersi i zoofile nie roszczą jeszcze pretensji, ale to pewnie tylko kwestia czasu jak i ich zaczną prześladować krwiożerczy katolicy. NDzień po dniu, prawdopodnie, co minutę na rynku każdego polskiego miasta rytualnie kamienuje się gejów. Lesbijki są celowo przymuszane do za mąż pójścia.
Nie ma mowy, żeby jakiś gej mógł być dziennikarzem, sportowcem, posłem czy choćby prezydentem Słupska. To nie w Polsce! Tu jest strach, katolicki ucisk, dzicz i zamordyzm.
Właściwie to już tylko Korea Północna, Somalia i Polska są strefami takich represji. Całym sercem wspieram te mniejszości ucisnione. Niestety zmuszony jestem robić to anonimowo, bo obawiam się, że za jawne wsparcie mogę zostać inwigilowany i razem z rodziną skończyć w więzieniu.
Trzymajcie się

To oczywiście była ironia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:29
Ten środkowy sex w Londynie tez jest OK :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza