Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie ma miejsca na ciszę!
~Jasnożółty Jabłoń niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:46
Kiedy w końcu geje będą mogli wyjść z lasów i kanałów? Kiedy będą w końcu mogli studiować? Pozwólcie im chociaż swobodnie robić zakupy w Pepco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoczekoladowa Pragnia niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:49
Ludzie, Jezus, którego katolicy tak wywyższają, i w którego cieniu się chowają, gorzko zapłakałby nad nienawiścią, która wylewa się z serc wszechobecnych moralizatorów. Wiem, że życie czarno-białe jest prostsze do udźwignięcia, ale rzeczywistość tak po prostu nie wygląda. Ma różne odcienie szarości i kolory tęczy. I nie można nikogo niszczyć tylko dlatego, że jest od nas inny. Niestety... jak to powiedzial Einstein: Dwie rzeczy są nieograniczone- wszechświat i glupota ludzka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnożółty Jabłoń niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 9:56
Mam nadzieję, że powyższą wypowiedzią również zobowiązujesz się do obrony innych mniejszości seksualnych. W kolejce za lgbt stoją zoofile, sadomasohisci, kazirodcy i inni "normalni". Tylko nie obrażaj ich, że są chorzy bo to przecież ludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnozielony Przypołudnik niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 11:07
Brawo właśnie o to chodzi w tej ideologii żeby atakować kościół katolicki skutecznie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistoruda Słonecznica niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:37
ale brwi to krzywo wyskubane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Koleus niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 15:16
To kochaj dla siebie a nie na pokaz, ja nie biegam po ulicach i nie krzyczę, że jestem hetero. Ni epotepiam wszyswtkich za to że mnie nie tolerują, prawo jest dla wszystkich, a nie dla wyjątkowych grup. każdy też ma prawo do uznawania czegoś lub nie. Dzisiaj geje żądają zawarcia małżeństwa, a za chwile ktoś będzie chciał ślubu z koniem, jak w rzymskim parlamencie... a dlaczego nie? Udzieliłabyś komuś ślubu ze zwierzęciem? A dlaczego nie, jeżeli go kocha ? Wiem, zaraz powiesz że porównuję określoną grupę ludzi do zwierząt. Nie. Niech sobie żyją, niech chodzą za rączkę, niech się kochają, i niech się nikomu nie narzucają... bo ja tego nie robię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 czerwca 2020r. o 17:38
hemi napisał(a): Ja powiem tak:
Jestem tolerancyjny , nie mam nic przeciwko ludziom LBGT , niech każdy robi w swym prywatnym zyciu co chce , jak chce i tyle ,ale...
Homo,les,czy trans, to nie jest NORMALNE , w sensie uczmy dzieci i siebie ,że sa osoby o innej orientacji i nalezy je szanować ,ich prywatność ,ale nie traktujmy ich jako normalność.
Normalność ,to hetero i tyle.


Pawły to mądre chłopaki!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Bratek niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 18:45
~Jasnożółty Jabłoń napisał(a): Kiedy w końcu geje będą mogli wyjść z lasów i kanałów? Kiedy będą w końcu mogli studiować? Pozwólcie im chociaż swobodnie robić zakupy w Pepco

Ale się uśmialiśmy, Jasnożółty w punkt!!! Ha ha ha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.