Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zniszczone banery Dudy
~~Liliowobiała Leszczyna niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 11:15
~~Szarozielony Wiesiołek napisał(a): czaskowskiego wyborcy?
Analfabeta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Cykoria niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 12:41
powstrzymać Adriana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwona Sasanka niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 16:20
Jak słyszę, że Duda mówi...nie pozwolę, nie zgodzę się, nie podpiszę, to mnie rozpacz bierze. Przecież on o niczym nie decyduje, NIC bez nakazu prezia nie zrobił i nie zrobi. Bardzo piękna inicjatywa z tym banerem.
To napisałem ja - Polak gorszego sortu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Wawrzynek niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 16:31
Brawo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawi Tojad niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 17:34
POlska igra że aż strach że śmiercią tylko ma czas do 28062020 ipieron w nich i po nich ani bupka trzaklewskiego ani reszta jego bandy tylko będzie szkoda naszej stoljcy jak te śmierdziele wyplynom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Cyprysik niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 22:10
Ci ludzie co popierają Dudę pewnie oglądają tylko jedną właściwą stację TVP1 i temu podobne. Nie wiedzą, że jesteśmy tak zadłużeni, że ich dzieci będą odrabiały PIS-OWSKIE DŁUGI. Informacje typu, że wypłacili sobie nagrody za ponad 400 milionów,pewnie twierdzą, że im się należały. Myślą, że to ich nie dotyka, a są w błędzie.Innym przykładem są obsadzenia rodziną zarządów we wszystkich spółkach skarbu państwa, które szorują po dnie, a ich wartość to nasze przyszłe emerytury. Przed głosowaniem potrzeba przemyśleć i popatrzyć bezstronnie. Ja to zrobiłem i zagłosuję na Trzaskowskiego. Pozdrawiam PIS-owców i jestem pewny, że oni i tak już dawno wiedzieli na kogo głosować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Miechunka niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 22:34
Zniszczone?
Wydają się być piekniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smolisty Szczypiorek niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 23:25
Pewnie, niech wygra Trzaskoś i wróci stare.... nie muszę tłumaczyć co było za PO - PSL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.