Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nienawiść ze strachu, strach z niewiedzy
~Złotawobrązowa Dabecja niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:25
Panie Bernardzie.
Jako pedagog w placówce edukacyjnej powinien Pan jednak ważyć swoje wypowiedzi.
Pozdrawiam Rodzic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistoruda Słonecznica niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:32
Letowski i wszystko jasne. w d byl g widzial i wydaje mu sie , ze wszystkie rozumy pozjadal. jak ktos pisze artykuly na podstawie komentarzy to pozniej takie skutki oplakane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczerwona Aukuba niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:38
Ktoś kto uzurpuje sobie prawo do tego, żeby bez mojej zgody uczyć moje dziecko zboczeń, zachęca go do masturbacji czy uczy technik seksualnych to dla mnie jest to KRYPTO Pedofil.
"Wolność Tomku w swoim domku" ale OSTRZEGAM! won od naszych dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Perukowiec niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:46
O czym piszesz, bez zgody rodziców nikt nikogo nie uczy, chyba, że internet. Programy szkolne opracowuje i wdrażą minister edukacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Perukowiec niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:49
Masturbacja nie jest żadnym zboczeniem. Ty jesteś niedouczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Driakiew niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:51
~~Karmazynowy Perukowiec napisał(a): Masturbacja nie jest żadnym zboczeniem. Ty jesteś niedouczony.


oczywiście że nie, ale jej nauka przez takich sex-edukatorów przebranych za kur...szony już tak. To się dzieje już na zachodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Perukowiec niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:53
~~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a):
~~Karmazynowy Perukowiec napisał(a): Masturbacja nie jest żadnym zboczeniem. Ty jesteś niedouczony.


oczywiście że nie, ale jej nauka przez takich sex-edukatorów przebranych za kur...szony już tak. To się dzieje już na zachodzie.


Nich Ci nie broni, sam możesz dziecko nauczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczerwona Aukuba niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 14:59
Wara od niewinnych dzieci!
W swoim domu robta co chceta. Możecie nawet sobie sypiać z kozą, dmuchaną lalką, kolegą... Naprawdę nie interesuje mnie to co sobie tam u siebie uważacie za normotyp.
Nie interesuje mnie to do momentu do którego trzymacie się z dala od niewinnych dzieci. Od nich spadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza