Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ostatnie godziny kampanii prezydenckiej
~Rdzawa Laurencja niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 14:26
Pis_dzielce obkupczyni po samą szyję.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 14:58
~~Terakotowa Szachownica napisał(a): Tłumy ludzi przyszło oglądać gównianego kandydata na prezydenta i oczywiście jego zwolennik telewizji bolesławieckiej pan Kazimierz Marczewski, który nie kryje się z uwielbieniem dla niego lub Biedronia.

Dobrze że mamy duży rynek bo by sobie po głowach chodzili, tylu ich tam przyszło. Śmiech na sali.
Gdyby zjawił się ktoś od "niszowego" Bosaka to byłoby kilka razy więcej ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Zawilec niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 15:40
A jak był Gowin to garstka była ale krzykliwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 15:45
Ja gwarantuję 6 głosów na Trzaskowskiego w mojej rodzinie ,niestety 1 głos będzie na Dudę bo PiS przekupił moją siostrę dając jej przed wyborami 920 zł trzynastej emerytury ,oby myszy zjadły jej te pieniądze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
26 czerwca 2020r. o 15:49
~Ciemnopomarańczowy Zawilec napisał(a): A jak był Gowin to garstka była ale krzykliwa


żaden, powtarzam żaden z polityków PiS nie robił sobie sweetfotek na tle aktów wandalizmu jak to miało miejsce w Lwówku Śląskim..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 15:50
~~Różowy Len napisał(a):
~~Terakotowa Szachownica napisał(a): Tłumy ludzi przyszło oglądać gównianego kandydata na prezydenta i oczywiście jego zwolennik telewizji bolesławieckiej pan Kazimierz Marczewski, który nie kryje się z uwielbieniem dla niego lub Biedronia.

Dobrze że mamy duży rynek bo by sobie po głowach chodzili, tylu ich tam przyszło. Śmiech na sali.
Gdyby zjawił się ktoś od "niszowego" Bosaka to byłoby kilka razy więcej ludzi.

Jak był bezkręgowiec to ludzie stali aż na 1000 lecia ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
26 czerwca 2020r. o 15:51
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Ja gwarantuję 6 głosów na Trzaskowskiego w mojej rodzinie ,niestety 1 głos będzie na Dudę bo PiS przekupił moją siostrę dając jej przed wyborami 920 zł trzynastej emerytury ,oby myszy zjadły jej te pieniądze .


szanuję Twoją siostrę.., przytomna dziewczyna..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 15:54
ladaco napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Ja gwarantuję 6 głosów na Trzaskowskiego w mojej rodzinie ,niestety 1 głos będzie na Dudę bo PiS przekupił moją siostrę dając jej przed wyborami 920 zł trzynastej emerytury ,oby myszy zjadły jej te pieniądze .


szanuję Twoją siostrę.., przytomna dziewczyna..

Taka kanalia jak ty sprzedawczyki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego