Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ostatnie godziny kampanii prezydenckiej
~~Pożółkły Orzech niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 15:59
"doborowe" towarzystwo: represjonowana (podobno) Maślicka ramię w ramię z TW Markiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
26 czerwca 2020r. o 16:01
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
ladaco napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Ja gwarantuję 6 głosów na Trzaskowskiego w mojej rodzinie ,niestety 1 głos będzie na Dudę bo PiS przekupił moją siostrę dając jej przed wyborami 920 zł trzynastej emerytury ,oby myszy zjadły jej te pieniądze .


szanuję Twoją siostrę.., przytomna dziewczyna..

Taka kanalia jak ty sprzedawczyki


masz prawo głosować?.., głosuj, ale nie próbuj odbierać tego prawa swojej mądrej siostrze.. Twoja Siostra podobnie jak Polacy nie chcą tego:[img=1593180093_9gj6vpx.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 16:05
ladaco napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
ladaco napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Ja gwarantuję 6 głosów na Trzaskowskiego w mojej rodzinie ,niestety 1 głos będzie na Dudę bo PiS przekupił moją siostrę dając jej przed wyborami 920 zł trzynastej emerytury ,oby myszy zjadły jej te pieniądze .


szanuję Twoją siostrę.., przytomna dziewczyna..

Taka kanalia jak ty sprzedawczyki


masz prawo głosować?.., głosuj, ale nie próbuj odbierać tego prawa swojej mądrej siostrze.. Twoja Siostra podobnie jak Polacy nie chcą tego:[img=1593180093_9gj6vpx.jpg]

Wiesz na ile starczy jej te 920 zł ,na 18 dni bo jej mężulek codziennie bierze z szafy 50 zł na przelew bez pytania ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 16:14
ladaco napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
ladaco napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Ja gwarantuję 6 głosów na Trzaskowskiego w mojej rodzinie ,niestety 1 głos będzie na Dudę bo PiS przekupił moją siostrę dając jej przed wyborami 920 zł trzynastej emerytury ,oby myszy zjadły jej te pieniądze .


szanuję Twoją siostrę.., przytomna dziewczyna..

Taka kanalia jak ty sprzedawczyki


masz prawo głosować?.., głosuj, ale nie próbuj odbierać tego prawa swojej mądrej siostrze.. Twoja Siostra podobnie jak Polacy nie chcą tego:[img=1593180093_9gj6vpx.jpg]


Doda ma 40 % poparcia przy całej rządowej machinie propagandowej ,właśnie dzisiaj jechałem z nad morza ,tysiące banerów przy drogach ,na rodzie gdzie jest 3 zjazdy jest 3 banery Dudy kto to wszystko finansuje możesz powiedzieć bo ja wiem ale ty nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz .Jk możesz pisać co chcą Polacy 60 % Polaków na obecn chwilę to nie chce Dudy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Mieczyk niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 16:26
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/trzaskowski-pisał-o-dowództwie-które-nie-istnieje-od-6-lat-niech-pan-już-nie-udaje-że-wie-cokolwiek/ar-BB1602B9?ocid=spartan-ntp-feeds
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Zawilec niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 17:34
Nie głosuje na dlugopisa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonobrunatny Żywotnik niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 17:53
Trzaskowski ma amnezje.Na wiecu wyborczym nie pamięta, że 4 lat wcześniej był posłem.Nitras mu przypomniał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
26 czerwca 2020r. o 17:56
NIECH ŻYJE POLSKA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza