Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Andrzej Duda przyjedzie do Bolesławca [SONDA]
~~Popielata Tibuchina niezalogowany
1 lipca 2020r. o 19:00
Dlaczego na tym lewackim portalu usuwane są posty,które są nie po myśli p.REDAKTORA.Skopiowałem swój i będę się domagał wyjaśnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtopomarańczowa Mięta niezalogowany
1 lipca 2020r. o 19:15
Nie potrzeba nam tu dudków
Wyjazd z naszego miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Kielichowiec niezalogowany
1 lipca 2020r. o 19:22
Idziemy buczeć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Kroplik niezalogowany
1 lipca 2020r. o 19:29
Było trochę spokoju w Bolesławcu, to znów zacznie się napuszczanie jednych na drugich, bo ci dobrzy a ci żli.
A u nas w Bolesławcu są sami dobrzy mieszkańcy i nie dzielą się na lepszy i gorszy sort.
Także trzeba mówić i pielęgnować to co nas wszystkich łączy a nie dzieli, bo my tu w Bolesławcucu nie damy się podzielić politykom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Rdest niezalogowany
1 lipca 2020r. o 19:31
https://tvn24.pl/polska/kulisy-ulaskawienia-mezczyzny-skazanego-za-molestowanie-corki-4626247

co tam LGBT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Orzech niezalogowany
1 lipca 2020r. o 20:05
~~Zielonkawy Chmiel napisał(a): Nie wiem jak ludzie mogą być tak zaślepieni, żeby popierać osobę, która ułaskawiła gwałciciela pedofila, skazując tym samym ofiarę na życie pod jednym dachem ze swoim oprawcą. Straszne.
#ObrońcaPedofili


Najpierw poznaj prawdziwą wersję wydarzeń, zanim coś napiszesz. Tylko prawda cię wyzwoli - z opętańczego obłędu realizacji opcji niemieckiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Przetacznik niezalogowany
1 lipca 2020r. o 20:23
w piatek o 16-ej?
mam więc czas przygotować sobie tablicę np.,,KONSTYTUCJA'' czy ,,MAMY (cię) DOŚĆ''
jest jeszcze opcja ,,cyt. spieprzaj dziadu''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrunatna Begonia niezalogowany
1 lipca 2020r. o 20:38
w piatek o 16-ej?
mam więc czas przygotować sobie tablicę np.,,KONSTYTUCJA'' czy ,,MAMY (cię) DOŚĆ''
jest jeszcze opcja ,,cyt. spieprzaj dziadu''

12 min. temu

Popieram bardzo porządną i obywatelska inicjatywa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.