Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sonda: Andrzej Duda w Bolesławcu

~~Zielonkawobrązowa Niezapominajka niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:09
Nie, nie pojde na spotkanie z tym panem! Nie dam sprowadzic sie do jego poziomu. To co opowiada na wiecach, to czyste pranie mozgow. Jakie "Eksperymenty" na dzieciach! Czlowiek sie przekrecil! Normalny czlowiek nie wciaga dzieci w brudna kampanie. TROCHE RESPEKTU!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Tibuchina niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:19
Przyjdę na spotkanie,wielki człowiek,nawet prezydent USA uważa go za swojego przyjaciela ,dlatego POpaprańce nie mogą tego ścierpieć.Kradli i dalej chcą kraść!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Tibuchina niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:19
Przyjdę na spotkanie,wielki człowiek,nawet prezydent USA uważa go za swojego przyjaciela ,dlatego POpaprańce nie mogą tego ścierpieć.Kradli i dalej chcą kraść!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnożółty Kroplik niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:20
A co wy nie pobieracie naróbcie sobie dzieci też będziecie mieli patole to wy ludzie pracują mają dzieci i Tez pobieraja a najwięcej gdacze ten co za granica siedzi. Ludzie puknijcie się w łeb dzieci wychowałam jak nie było 500 plus trzeba było pracować a teraz jest i ludzie pracują i to źle że biorą. Jestem za tym bo jakby w tamtych czasach dawali każdy by się cieszył ale Polskę okradali nic nigdy nikt nie dostał od rządu. Ochłapy jedne dla siebie brali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Cyprysik niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:24
Ten człowiek zwany prezydentem przynosi mi wstyd ! Nie chce żeby reprezentował mnie zarówno w kraju jak i świecie! Mieszkańcy miasta , powiatu i gminy Bolesławiec zastanówcie nie czy zaslugujecie na kolejna 5 lat wstydu za tego czlowieka!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Języczka niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:25
~~Zielonkawobrązowa Niezapominajka napisał(a): Nie, nie pojde na spotkanie z tym panem! Nie dam sprowadzic sie do jego poziomu. To co opowiada na wiecach, to czyste pranie mozgow. Jakie "Eksperymenty" na dzieciach! Czlowiek sie przekrecil! Normalny czlowiek nie wciaga dzieci w brudna kampanie. TROCHE RESPEKTU!


Poczytaj co działo się w Hiszpanii. Może zmienisz zdanie. Poczytaj najlepiej w języku hiszpańskim, nie żadne tłumaczenia itp. Poczytaj a uwierz mi że się mocno zdziwisz. ale z takim nastawieniem jak twoje, nie sądzę żebyś uwierzył.... A cuda się działy... Hiszpania w końcu to postępowy, lewacki kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Pięciornik niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:31
Nie wiem czy wiecie, ale głos oddany na tego pana już całkowicie zabetonuje całkowitą władzę starszego pana. Należy się spodziewać, że w niedługim czasie będziemy mieli wszystkie media na poziomie dzisiejszej TVP W sumie to strach myśleć, jakie ma jeszcze pomysły na wzmocnienie "demokracji" w Polsce ten starszy pan...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Rozwar niezalogowany
1 lipca 2020r. o 18:52
~~Ciemnogranatowa Pelargonia napisał(a):
~~Brudnobiała Kobea napisał(a): Porządni i uczciwi ludzie tacy jak Nasz Prezydent Andrzej Duda mogą przyjeżdżać do Naszego Miasta.


Tak bo masz 500+ z każdego bachora nierobie pierd...
A ty co, fajfusie. Z fają w dupie raczej się dzieci nie dorobisz hihi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza