Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rafał Trzaskowski nie przyjedzie do Bolesławca
~~Różowy Len niezalogowany
8 lipca 2020r. o 13:07
~~Rdzawoczerwony Winobluszcz napisał(a): Rafał Trzaskowski i tak wygra i to jest jedyna możliwa droga i szansa na uratowanie pokoleń

Uratowanie przed czym? Przed życiem w suwerennym państwie i pozostaniem Polakami? Jeśli do władzy dojdzie Trzaskowski i spółka to wkrótce Polaków już nie będzie, staniemy się Europejczykami. Pewnie o tym marzysz. Tylko ze my będziemy Europejczykami drugiej albo trzeciej kategorii, czyli takimi, którym będzie można nasłać tyle uchodźców ile będzie chciał niemiecki pan, będzie można ustalać prawo tak jak to będzie wygodne dla niemieckich władców Europy. Nie myśl że Niemiec pochyli się nad jakimikolwiek potrzebami jakichś tam "polaczków". My jesteśmy od wykonywania rozkazów, jako naród ciemnoty i zabobonu. Nie to co postępowe Niemcy czy Francja. Chcesz zobaczyć ich postęp? Pojedź, zobacz jak strach jest wyjść na ulicę, a już po zmroku to istne szaleństwo.
Żyjemy w miarę spokojnym i spójnym kulturowo kraju. Nauczmy się to cenić. Multi-kulti to mrzonka, utopia - to się nie sprawdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 lipca 2020r. o 13:20
a gdzie to dzisiaj podziewa się wczorajszy ''modrzew''?
dzisiaj mu nie przeszkadza dzisiejsze chamstwo ?
czy wróci zaraz po tym kiedy na chamskie wpisy pisdzielców ja zareaguję? :]


ale ja myślę że modrzew odszedł w niebyt a dzisiaj pojawi się inna ''sosna'' czy inna ''jodła'' :]

widzicie pisdzielce że nawet kiedy mnie tu nie ma nie potraficie się powstrzymać od wpisów wspominających Falco czy Horusa?

i wy śmiecie tu pisać o mojej ''mowie nienawiści''?
wy łgarze chcecie mi zarzucić ze was zaczepiam?

teraz możecie tu jęczeć do woli ...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
8 lipca 2020r. o 13:28
Horus napisał(a):
teraz możecie tu jęczeć do woli ...:]


Mógłbyś zamknąć twarz chłopcze jak tu poważni ludzie dyskutują? Twoje wypowiedzi są niemerytoryczne żeby przez litość nie powiedzieć głupkowate.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
8 lipca 2020r. o 13:33
szkoda wachy na kłótnie.., lepiej poczytajcie "polską" prasę, która ukształtowała Pana czy Panią Horusa..
[img=1594207987_uz0o1r2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
8 lipca 2020r. o 13:42
ladaco napisał(a): szkoda wachy na kłótnie.., lepiej poczytajcie "polską" prasę, która ukształtowała Pana czy Panią Horusa..
[img=1594207987_uz0o1r2.jpg]


później poczytam :) teraz śledzę ile dzisiaj ile paneli z dykty rozda mateuszek :).

teraz dopiero to jest wirtualne państwo z dykty :) wirtualna kasa na paździerzu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
8 lipca 2020r. o 13:54
mniejsza o pierdoły.., zobaczmy co tam u Rafaua..
Rafau jak był ministrem wybrał się z koleżanką na 30 minutową konferencję do Brazylii gdzie ostatecznie spędzili 6 dni na koszt podatnika w luksusowym hotelu..[img=1594209273_udjnwul.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoróżowy Kocanki niezalogowany
8 lipca 2020r. o 13:54
Bardzo dobrze nikt nie czeka na tego pana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
8 lipca 2020r. o 14:02
ladaco napisał(a): mniejsza o pierdoły.., zobaczmy co tam u Rafaua..
Rafau jak był ministrem wybrał się z koleżanką na 30 minutową konferencję do Brazylii gdzie ostatecznie spędzili 6 dni na koszt podatnika w luksusowym hotelu..[img=1594209273_udjnwul.jpg]


hm...żal ci :) ? podejrzewam, że nawet jeśli to prawda to twój rząd wydaje więcej na 1 dzień agitacji jak ta podróż :).

wkleisz mi z łaski swojej linka do rzetelnej informacji ? rzetelnej powtarzam :) fajny hotel :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza