Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cisza wyborcza 2020
22258
#Horus nieaktywny
11 lipca 2020r. o 12:58
e tam...
link nie działa ...;)

wyświetla mi się że nie podałem adresu url...

do bani z tym linkiem ...

daj coś konkretnego ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 lipca 2020r. o 12:59
Horus napisał(a): a o jakich ''ważnych''?
bo śmiem wątpić ze są aż tak ważne skoro jakoś do ludzi to nie trafiło a pokazuje to poparcie dla Bosaka...

Gdyby o Bosaku mówiono tyle co:
1. O Dudzie TVPis
2. O Trzaskowskim - TVN
to Bosak byłby teraz w II turze
Jednak jest niezrozumiała (?) zmowa milczenia wśród WSZYSTKICH stacji telewizyjnych na temat Bosaka i Konfederacji.
Przypadek?
W końcu to jest partia mająca swoich przedstawicieli w sejmie, a mimo to mówi się o nich albo bardzo źle albo wcale.


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lipca 2020r. o 13:07
a ja jednak to rozumiem ...
może kiedyś i ty to zrozumiesz jak wyjdziesz z wieku młodzieńczego którym właśnie charakteryzuje się dzisiaj chęć buntu...;)
a przecież buntować się możesz na inny sposób ...
i nie musi to być oparte na jakiejś ideologii ...

pamiętasz Kononowicza?
on raczej nie kierował się ideologią a został zapamiętany...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 lipca 2020r. o 13:10
Horus napisał(a): a ja jednak to rozumiem ...

To oświeć mnie, Ministrze ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lipca 2020r. o 14:02
tacy jak ty sami muszą do tego ''dojrzeć''...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Maczek niezalogowany
11 lipca 2020r. o 14:16
Bolec.Info znowu wyznacza nowe standardy.
Cisza obowiązuje od 24:00 w piątek. To co zrobiła redakcja- wycinając tu na forum wszystkie "gorące" tematy - to kompletne nieporozumienie . Równie dobrze szanowni redaktorzy mogliby po północy wyjść na miasto...
i zrywać plakaty wyborcze. Bo cisza .:D
Ot Bolec "od siódmej boleści";(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Złocień niezalogowany
11 lipca 2020r. o 15:26
~~Karmelowy Maczek napisał(a): Bolec.Info znowu wyznacza nowe standardy.
Cisza obowiązuje od 24:00 w piątek. To co zrobiła redakcja- wycinając tu na forum wszystkie "gorące" tematy - to kompletne nieporozumienie . Równie dobrze szanowni redaktorzy mogliby po północy wyjść na miasto...
i zrywać plakaty wyborcze. Bo cisza .:D
Ot Bolec "od siódmej boleści";(


Bo nieznają prawa.Wszystko mogło zostać jedynie posty i tematy zakładane w terminie ciszy wyborczej może być uznane za niedozwoloną agitację wyborczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 lipca 2020r. o 17:30
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): a ja jednak to rozumiem ...

To oświeć mnie, Ministrze ;)



Będziesz głosował na skompromitowanych koryciarzy, tak jak janusz. To jest oznaka "dojrzałości" ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza