Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cisza wyborcza 2020
~~Ognistoczerwona Piwonia niezalogowany
11 lipca 2020r. o 17:48
na kogo oddać głos ,to można się dowiedzieć jutro z ambony ,

to też janusze ,skorniu?


alert z sms -em to dla januszy od kogo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 lipca 2020r. o 17:54
Ambona czy oko.press, jaka różnica? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lipca 2020r. o 18:05
skorn napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): a ja jednak to rozumiem ...

To oświeć mnie, Ministrze ;)



Będziesz głosował na skompromitowanych koryciarzy, tak jak janusz. To jest oznaka "dojrzałości" ; )


a pawły na kogo głosują?
czy jeszcze nie dojrzeli do tego by sensownie oddawać głos...

nie doczekam odpowiedzi zapewne ale zapytam ...

jest w polskiej polityce jeden czy dwóch nieskompromitowanych?

nieśmiało poproszę o jakieś przykłady...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ochrowy Szparag niezalogowany
11 lipca 2020r. o 20:22
U bukmachera
Budyń 1,50zl
Folksdojcz 2,55zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Sasanka niezalogowany
11 lipca 2020r. o 20:29
Szampanik na jutro się chłodzi. Nie zawsze można wygrać 1/3 tego co się zainwestowało w tak krótkim czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lipca 2020r. o 20:55
~~Płomiennoruda Sasanka napisał(a): Szampanik na jutro się chłodzi. Nie zawsze można wygrać 1/3 tego co się zainwestowało w tak krótkim czasie.


No taki zwrot inwestycji , to tylko Stwórcę chwalić . Nawet chinole nie mają takich zysków :D Ale z punktu widzenia Polaków i Polek to narodowa tragedia . Wybór między dżumą , a cholerą . Ja wiem , że zysk uświęca każde sku... stwo , ale gdzieś muszą być granice tzw. wolnego wyboru . Przypomnę Ci Sasanka , że dwóch meneli ... z Biedry :D ... ma sto procent głosów więcej niż abiturient Ujotu . Cała ta sytuacja ewidentnie świadczy o tym , że Naród zredukowany do niewolników międzynarodowej mamony nie ma żadnego wyboru , a ten jakim był Bosy i Jego otoczenie został zdyskriminowany przez System Niewolnictwa . W USraelu to Demokraci i Republikanie , w Polsce POPIS . W Telawiwie ci sami , tyle tyko , że inne nazwy noszą :)

Panna nie agituje , Panna prosi o zdrowy rozsądek . Jeśli macie jeszcze odrobinę oleju w głowie , to olejcie drugą turę . System niewolnictwa się załamie ... mam takie przeczucie :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 lipca 2020r. o 21:02
Pannazdzieckiem napisał(a):
Panna nie agituje , Panna prosi o zdrowy rozsądek . Jeśli macie jeszcze odrobinę oleju w głowie , to olejcie drugą turę . System niewolnictwa się załamie ... mam takie przeczucie :)

Może i się zawali, ale będzie to trwało dłużej niż tego byśmy sobie życzyli.
Myślę, że jutro frekwencja będzie wysoka, bo gro ludzi jest przekonana, że ich kandydat to jedyna szansa na wolność, dobrobyt, powszechne szczęście, zdrowie, wieczną młodość itd ;)
A zmiany myślę, że będą postępowały, ale powoli - ludzi myślących jest na szczęście coraz więcej.
Szkoda tylko, że indoktrynacja naszych dzieci postępuje w tak zastraszającym tempie.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
11 lipca 2020r. o 21:16
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Płomiennoruda Sasanka napisał(a): Szampanik na jutro się chłodzi. Nie zawsze można wygrać 1/3 tego co się zainwestowało w tak krótkim czasie.


No taki zwrot inwestycji , to tylko Stwórcę chwalić . Nawet chinole nie mają takich zysków :D Ale z punktu widzenia Polaków i Polek to narodowa tragedia . Wybór między dżumą , a cholerą . Ja wiem , że zysk uświęca każde sku... stwo , ale gdzieś muszą być granice tzw. wolnego wyboru . Przypomnę Ci Sasanka , że dwóch meneli ... z Biedry :D ... ma sto procent głosów więcej niż abiturient Ujotu . Cała ta sytuacja ewidentnie świadczy o tym , że Naród zredukowany do niewolników międzynarodowej mamony nie ma żadnego wyboru , a ten jakim był Bosy i Jego otoczenie został zdyskriminowany przez System Niewolnictwa . W USraelu to Demokraci i Republikanie , w Polsce POPIS . W Telawiwie ci sami , tyle tyko , że
inne nazwy noszą :)

Panna nie agituje , Panna prosi o zdrowy rozsądek . Jeśli macie jeszcze odrobinę oleju w głowie , to olejcie drugą turę . System niewolnictwa się załamie ... mam takie przeczucie :)

Dobranoc :)

Ty to jesteś (Eł Geniusz )namówiłeś 18 milionów Polaków do bojkotu wyborów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza